РЕАЛ СУРОВ НА СТАРТУ ПРИМЕРЕ: Ево како је прошао Јовићев ДЕБИ на Балаидосу (ВИДЕО+ФОТО)

17.08.2019. 19:40
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Профимедиа

Сјајни Мадриђани.

Фудбалери Реала савладали су Селту на "Балаидосу" у првом колу Примере резултатом 3:1 (1:0). Мадриђани су одиграли сјајан меч, ниједног тренутка се није постављало питање победника, а српски репрезентативац, Лука Јовић, дебитовао је за Краљевски клуб на званичним мечевима пошто је ушао у игру у 81.минуту заменивши одличног Карима Бензему.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Пуки хет-триком срушио Њукасл, Ливерпул и Арсенал 2 од 2 (ФОТО)

ПОСЛЕДЊА ПРОВЕРА ПРЕД ЈАНГ БОЈС: Милојевић изабрао стартере, у нападу су НОВАЈЛИЈЕ (ФОТО)

НОВА СЕЛИДБА: Репрезентативац Србије ПРОМЕНИО средину! Ово је његов НОВИ клуб!

Од првог минута на терену се нашао Герет Бејл, који већ дуже време није у добрим односима са тренером Зиданом.

Први гол на мечу пао је у 12. минуту, када је управо сјајни Велшанин убацио лопту у петерац, а Кариму Бенземи није било тешко да лопту проследи у мрежу.

Реал је након почетног вођства наставио да притиска, међутим, домаћи успевају да у надокнади првог полувремена стигну до поготка. Радост је кратко трајала, пошто је судија Хавијер Естрада, након асистенције ВАР-а, поништио гол Селте.

Видео технологија користила се и у 56. минуту, када је Лука Модрић зарадио директан црвени картон, након гажења Дениса Суареса.

Чини се да су Мадриђанима са десеторицом заиграли још боље, а у 61. минуту Тони Крос фантастичним ударцем са велике дистанце дуплира вођство гостију.

Карим Бензема је одиграо одличну утакмицу, а пре уступања места Луки Јовићу, успео је сјајно да асистира Лукасу Васкесу, који је рутински успео да савлада голмана Бланка.

Утешни погодак за Селту постиже Икер Лосада у судијској надокнади, чиме је поставио коначан резултат, 1:3.

Подсетимо, Барса је синоћ на отварању нове сезоне у Ла лиги поражена на "Сан Мамесу" од Атлетик Билбаоа минималним резултатом, а у наставку можете погледати комплетан распоред првог кола.