РОМА ИПАК НЕМОЋНА БЕЗ МУРИЊА: Интер минималцем славио на Меаци (ВИДЕО)

29.10.2023. 21:09
FK Inter, FK Roma
ФК Интер, ФК Рома / Извор: Профимедиа

Умало реми, а онда је на сцену ступио Маркус Тирам...

Фудбалери Интера савладали су Рому у једном од дербија 10. кола италијанске Серије А. На "Ђузепе Меаци" било је 1:0 (0:0).

БЛИЦКРИГ ПА САЛДАЊА СА БЕЛЕ ТАЧКЕ: Партизан за ДВА МИНУТА срушио Вождовац за наставак савршеног низа!FK Partizan

СИТИ ВЛАДА МАНЧЕСТЕРОМ: Халанд и Фоден срушили Јунајтед!Erling Haland

СИТИ ВЛАДА МАНЧЕСТЕРОМ: Халанд и Фоден срушили Јунајтед!

ПОТРЕС МОЗГА И НЕКОЛИКО ШАВОВА: Познато стање фудбалера Чукаричког након ЈЕЗИВЕ повреде!FK Čukarički

"Вучица" је на тешко гостовање стигла без суспендованог тренера Жозеа Муриња којег је на клупи мењао Салваторе Фоти и умало остао непоражен.

Једини гол на мечу постигао је Маркус Тирам у 81. минуту, а асистенцију је добио од најбољег играча сусрета Федерика Димарка.

Мада се, руку на срце, мора одати признање Асиланију за феноменалан дугачак пас ка Димарку уочи асистенције и гола Француза.

Тиме су разуверене "неверне Томе", које су биле сумњичаве након одласка Лукакуа из Интера.

Стигао је млађи и у овом тренутку бољи нападач, који решава велике утакмице попут дербија са тимом Жосеа Муриња.

Интер је поново преузео прво место на табели Серије А, са два бода више од Јувентуса.

Рома је уписала четврти пораз у сезони и сада се налази на 8. позицији са 14 освојених бодова.