САДИК ЈЕ НЕЗАУСТАВЉИВ: Промашио пенал, па се ИСПРАВИО! Алмерија ГРАБИ ка Ла лиги (ВИДЕО)

27.02.2021. 21:05

Бивши нападач Партизана блиста у Шпанији.

Фудбалери Алмерије настављају поход ка повратку у Ла лигу, а Умар Садик немилосрдни голгетерски "терор" на теренима Сегунде.

Овај викенд ти може донети много узбуђења: ОСВОЈИ НОВАЦ ИЗ ФОТЕЉЕ!

НИШТА ОД ПРОСЛАВЕ: Синиша УПРОПАСТИО Сергејев рођендан! Болоња као Бајерн, Лацио у КАНАЛУ (ВИДЕО)

ГРОБАРИ СУ ОВО ЧЕКАЛИ: Сума ОДЛУЧИО да ли ОСТАЈЕ у Партизану!

Бивши играч Партизана поново је био стрелац у 11. минуту, у победи над Лугом (4:1), истина после промашеног пенала, али се Нигеријац убрзо исправио и одбијену лопту сместио иза леђа голмана гостију.

Био је то 13. гол Садика у Ла лиги 2, чиме је избио на треће место на листи стрелаца, а укупно 15. од доласка у Шпанију (два постигао у Купу Краља). Подсетимо, водећи је још један некадашњи љубима гробара Урош Ђурђевић, са феноменалних 16 погодака и једном асистенцијом.

Иначе, Умар је асистирао и код последњег, четвртог гола Алмерије, када је двоструки стрелац Корпас поставио коначан резултат.

Све што су гости успели да ураде, било је изједначење у 41. минуту, када је Бареиро реализовао још један досуђени пенал у овом мечу. Убрзо је Лазо вратио предност на страну домаћина, да би већ поменути Корпас постигао трећи, а потом и четврти погодак за тим са југа Шпаније.

Целу ситуацију око Садика помно прате и у Хумској, јер би Партизан могао да добије подебели бонус на рачун наступа свог некадашњег фудбалера, али и његовог фантастичног голгетерског биланса.

Алмерија се победом изједначила на деоби другог места са Еспањолом, који такође има 52 бода. Лидер је Мајорка са 55 поена, док четвртопласирани Легањес има само три бода мање од Садиковог тима.

Погледајте како изгледа Алиша Леман, фудбалерка из Швајцарске.