ЈОШ НАИВНИЈЕ! ЈАПАНАЦ ПОГАЂА: Партизан примио гол и у 4. минуту другог полувремена! Баш не иду почеци (ВИДЕО)

19.08.2021. 23:52
gol
гол / Извор: Фото: Youtube printscreen/Japanski Бурек

Слаба реакција одбране још једанпут.

Фудбалери Партизана гостују на Азорским острвима екипи Санта Кларе у плеј-офу квалификација за Лигу конференција.

БРАВО СРБИЈО: Бошко иде на лечење, Меридиан купио заставу са потписима олимпијаца!

ОЛИМПИЈАКОС НА ПРАГУ ЛЕ: Комплетирани први мечеви! Омонија стекла лепу предност, Ренџерси минималну

ПОРТУГАЛЦИ СЛАВИЛИ НАД 'Ц' ТИМОМ ПЕВАЦА: Тотенхем на одличном путу да не оде у Лигу конференција (ВИДЕО)

Није добро кренуо меч по црно-беле, веома наивно су примили гол од Португалаца већ у 4. минуту меча.

Жан Патрик је центрирао са леве стране, а Карлос Жуниор се снашао поред Партизанових штопера у петерцу и савладао немоћног Поповића. Санта Клара је повела 1:0 од тог тренутка (ОВДЕ).

Нажалост, друго полувреме је почело идентично. Опет смушена реакција одбране, па и у 4. минуту другог дела меча Санта Клара постиже погодак, тачније Јапанац Морита, те португалски тим стиже до 2:0.

Пренос меча можете пратити НА ОВОМ ЛИНКУ.