ВУЛИЋ ОД ПРВОГ МИНУТА: Дебакл Кротонеа и премоћни Сасуоло - цео меч одиграо Филип Ђуричић

03.10.2020. 17:12
Vulić
Вулић / Извор: Фото: МН Press/Ilustracija

Неће по лепом памтити свој први старт.

Фудбалери Сасуола победили су Кротоне на свом терену у трећем колу Серије А резултатом 4:1. Најзаслужнији за тријумф домаћих били су двоструки стрелац Франческо Капуто и Доменико Берарди, који је уписао гол и асистенцију.

ДМИТРОВИЋ ХЕРОЈ ЕИБАРА: Србин растужио Гвардиолу! (ВИДЕО)

ГОРЕЋЕ МАРАКАНА: Ово су цене карата за Лигу Европе!

КОРОНА У ЗВЕЗДИ: Двојица ван строја, под знаком питања за дерби

Берарди је довео тим из Ређо Емилије до вођства у 19. минуту, на додавање Грегорија Дефрела. Предност Сасуола трајала је пола сата, пошто је Кротоне изједначио поготком Симија из пенала у 49.

Није се дуго чекало да тим Роберта де Зербија поново поведе. Догодило се то у 58. минуту, када је Капуто био прецизан са беле тачке.

За миран одлазак на репрезентативну паузу, Партизан би морао да да савлада Металац данас (18.00) у Горњем Милановцу. Квота на црно-беле је 1,45, а на победу гостију без примљеног гола (Сигурна победа) чак 2,60. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Металац - Партизан.

Исти играч отклонио је све дилеме око победника у 85, на асистенцију Берардија, да би у надокнади времена Мануел Локатели поставио коначан резултат.

Филип Ђуричић одиграо је 90 минута за домаћи тим. Код гостију, Милош Вулић на терену је био 77 минута.

Сасуоло има седам бодова из три меча и тренутно је лидер првенства, уз меч више у односу на ривале. Кротоне је уписао и трећи пораз.