СЕЋАТЕ СЕ НАНИЈА? СВЕТ ПРИЧА О ЊЕГОВОМ ПОТЕЗУ: Судија му дао ЦРВЕНИ, он кренуо да РИДА и јеца (ВИДЕО)

05.11.2020. 20:24
Nani
Нани / Извор: Фото: Twitter printscreen/@SkySports

Ко је то очекивао...

Фудбалери Орландо Ситија победили су Колумбас Кру са 2:1, а звезда меча био је Луис Нани.

ТАДИЋУ, ДОКТОРЕ: Мајсторска БОМБА из индиректа - на једини НЕБРАЊЕН део мреже! А пре тога АСИСТЕНЦИЈА и ПРИЈЕМ за уџбенике (ВИДЕО)

БУРНО НА ИСТОКУ: Душко Тошић ДАО ГОЛ, а судија извадио ЦРВЕНИ! Видите погодак и старт за искључење (ВИДЕО)

ТЕРОР СМС-А: Голмане, где ћеш? ГОЛЧИНА из СЛОБОДЊАКА, па га је шокирао ДРУГИ српски репрезентативац (ВИДЕО)

Звезди се све отвара за европско пролеће: после убедљиве победе над Либерецом вечерас (21.00) на Маракану стиже знатно ослабљени Гент. Квота на кеца је 1,77, а на kombinazziju 1&3 2,40. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Звезда - Гент.

Некада чувено европско крило и играч Манчестер јунајтеда, срећу је потражио у МЛС лиги, а није се прославио у овом мечу на свом терену због црвеног картона.

Нани је искључен у 55. минуту и остао је у неверици због потеза судије, на крају се чак и расплакао.

После искључења је гостујући тим изједначио врло брзо, али је Орландо у 84. минуту дошао до тријумфалног поготка.

Чини се да је судија у овој ситуацији могао да му прогледа кроз прсте и покаже му жути картон, стартовао је на лопту и није била ситуација толико опасна.

Ипак, мало ко је очекивао да ће га ово довести до суза.