СЕРИЈА А: Интер наставља поход ка титули - на реду је Парма!

04.03.2021. 08:57
FK Inter
ФК Интер / Извор: Профимедиа

Након новог ремија Милана, шансе све веће.

У мечу ванредног кола италијанске Серије А одиграва се дуел који ће бити одигран на стадиону "Ђузепе Меаца" где ће фудбалери Парме дочекати Интер. Сусрет између ова два тима је заказан за 20 часова и 45 минута.

МИЛАН ДЕСЕТКОВАН И ЗАМАЛО ПОБЕЂЕН: Кесијев пенал у шестом минуту надокнаде спасао "росонере" пораза (ВИДЕО)

РАСИЗАМ, УВРЕДЕ И КОРОНАВИРУС: УЕФА покренула поступак против Црвене звезде

ПОЗНАТ СПИСАК РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦА: Пиксијева изненађења! Појавио се у Дневнику и УЗБУРКАО ЈАВНОСТ

Фудбалери Парме су без икакве сумње најнепријатније изненађење овог шампионата, пошто се тим са "Енио Тардинија" налази на претпоследњем месту на табели најквалитетнијег ранга италијанског фудбала, и по свему судећи ће наредне сезоне нажалост играти у Серији Б.

После новог кикса Милана у среду Интеру је отворен аутопут ка титули, првој од 2010. године. Да би до тога дошло Неразури морају да наставе с победама, а вечерас (20.45) гостују Парми и квота на двојку је 1,33, а на kombinazziju 2&3 1,70. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Парма - Интер.

У прошлом колу је Парма одиграла један доста добар меч на гостовању код Специје у ком су водили са 0:2, али су на крају дозволили себи да јефтино приме два гола и тако остану без веома важних бодова, који би и те како овом тиму помогли у борби за опстанак.

Након испадања из Лиге шампиона Интер се фокусирао на Серију А где играју фантастично у последње време, а најбољи показатељ за то је и тренутно прво место на табели уз три бода вишка у односу на другопласирани Милан који је синоћ рна изненађење свих ремизирао на свом терену против Удинезеа (1:1).

Иначе, Интер је у прошлом колу без већих проблема на свом терену савладао Ђенову са 3:0, чиме су "нероазури" само потврдили да у последње време играју сјајно.

По традицији, Интер има доста проблема у међусобним окршајима са Пармом, а то нам најбоље говори и последњи меч између ова два тима када је на "Ђузепе Меаци" било 2:2.