СЕРИЈА А: Интер освојио Скудето, Јувентус честитао Нероазурима на трофеју (ФОТО)

02.05.2021. 17:36
Romelu Lukaku
Ромелу Лукаку / Извор: Профимедиа

Чета Антонија Контеа и званично најбоља на Чизми.

Интер је шампион Италије, 19. пут у својој историји! Аталанта је играла нерешено са Сасуолом 1:1 и изгубила сваку шансу да достигне тим из Милана.

ХАОС НА ОЛД ТРАФОРДУ: Навијачи Манчестера упали на стадион, одлаже се меч Јунајтеда и Ливерпула? (ВИДЕО)

ЛУД МЕЧ: Влаховић погађао и оборио рекорд, Фиорентина три пута губила предност, на крају Михајловић срећнији (ВИДЕО)

ПИТАЊЕ КОЈЕ НИЈЕ ЖЕЛЕО: Зидан полудео, почео да ПСУЈЕ НА КОНФЕРЕНЦИЈИ! Кочијашки, нема шта

Монако се бори за титулу, у серији од пет победа, Лиону је победа потребна за Лигу шампиона. Девет од њихових 11 последњих дуела донело је макар три гола, па је тип 3 вредан квоте 1,60 можда и мудрији избор него кец за 2,30. Погледајте све Mozzart квоте за меч Монако – Олимпик Лион.

Аталанта се у трци за најквалитетније европско такмичење спотакла против Сасуола на гостовању. Меч је завршен резултатом 1:1, а виђена су и два црвена картона. Аталанта је већ у 13. минут остала без Голинија, који је добио директно искључено. То није сметало екипи из Бергама да поведе преко Госенса у 32. минуту.

Чували су вођство до 52. минута када је резултатски егал вратио Берарди. Велику шансу да Аталанту теоретски остави у игри за титулу пропустио је Мјуриел, који је промашио пенал у 76. минуту.

Нероазурима на освојеном Скудету честитао је Јувентус, клуб који је протеклих 9. година освајао трофеј намењен најбољем. Бјанконери су овим потезом показали да их са правом називају највећим клубом на Чизми.