СЕРИЈА А: Лацио без СМС-а савладао Михину Болоњу!

24.10.2020. 23:00
FK Lacio
ФК Лацио / Извор: Профимедиа

Победник одлучен у другом полувремену.

У последњем мечу данашњег програма 5. кола Серије А Лацио је без Сергеја Милинковић-Савића савладао Болоњу резултатом 2:1 (0:0).

ПОЧЕО ДА УДАРА И УДАРА И УДАРА: Стравичан, крволочан бес Лаутара Мартинеза и СЕРИЈА ПЕСНИЦА (ВИДЕО)

НЕОЧЕКИВАНИ ПОРАЗ ЛОКОМОТИВЕ: Екипа Марка Николића изгубила од фењераша!

ДМИТРОВИЋ ОПЕТ ХЕРОЈ ЕИБАРА: Одолели Севиљи и стигли до НЕВЕРОВАТНЕ ПОБЕДЕ у гостима (ВИДЕО)

"Небеско-плави" су до тријумфа дошли головима у другом полувремену, након првог у ком су били врло лоши. Стрелци за тим Симонеа Инзагија били су Луис Алберто у 54. и Ћиро Имобиле у 77. минуту, док је утешни погодак за екипу коју са клупе предводи Синиша Михајловић постигао Лоренцо Де Силвестри у првом минуту судијске надокнаде.

Siniša Mihajlović
Синиша Михајловић / Извор: Профимедиа

Након нове победе, друге у сезони, Лацио се налази на 10. месту Серије А са 7 бодова, док је Болоња на позицији 18 са 3 освојена бода.