СЕРГЕЈ ЈЕ РИМСКИ ХЕРОЈ: Србин у надокнади дао гол и донео ЈАКО БИТНУ ПОБЕДУ! Велики маестро (ВИДЕО)

11.04.2021. 17:54
Sergej Milinković-Savić
Сергеј Милинковић-Савић / Извор: Фото: streamja printscreen

Лепо се снашао.

Фудбалери Јувентуса стигли су до друге узастопне победе у Серији А пошто су у мечу 30. кола на свом терену надиграли Ђенову резултатом 3:1 и тако одржали свега бод заостатка у односу на другопласирани Милан.

ПОМЕНУО И МЕЧ С ПАРТИЗАНОМ Станковић после Јавора јасан и гласан: "Нема праштања!"

ПАРТИЗАН СПРЕМА ДЕТОНАЦИЈУ: Бивши РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ би могао да се врати међу црно-беле

ДОНЕО ЈЕ БОД ЈАВОРУ НА МАРАКАНИ: Данас бивши играч Партизана није ни клупи за резерве против Звезде

Нешто лошији део сезоне већ у раној фазији меча успео је да анулира Дејан Кулушевски када је у четвртом минуту довео домаћина у вођство.

Шведски фудбалер македонског порекла искористио је асистенцију након невероватног продора Хуана Квадрада.

Већ у 22. минуту било је 2:0 за браница титуле после акције у којој су учествовали Федерико Кијеза и Кристијано Роналдо, а рутински је после два одбитка у гол претворио Алваро Мората.

Прилику да додатно увећа вођство "старе даме" до одласка на одмор пропустио је Адриен Рабио у 36. минуту, а нешто бољу игру с краја првог полувремена гости из највеће италијанске луке мареријализовали су почетком наставка игре.

Талас добре игре гости су искористили да стигну до гола у 49. минуту када је мрежу Војћеха Шченсног затресао Ђанлука Скамака постигавши изузетан гол главом. Игра се потпуно распршила у тим тренуцима, па су две добре прилике у првој трећини наставка пропустили Марко Пјаца и Кристијано Роналдо.

Неизвесност меча потрајала је до 70. минута када је Јувентусу два гола разлике вратио Вестон Мекени, који је на асистенцију Данила сам изашао пред гол Ђенове и лако матирао противничког чувара мреже. До краја меча прилику да резултат учини још убедљивим пропустио је Алекс Сандро, али то ништа није утицало на крајњи исход утакмице којим је Јувентус наставио потеру за Миланом и наду да ће ипак стићи првопласирани Интер.

Ђенова је упркос поразу и даље на солидних плус 10 у односу на зону испадања и не би требало превише да брине за статус прволигаша.

Атлетико је и даље први у Примери, али мора да се уозбиљи, ако не жели да изгуби титулу у финишу првенства. Вечерас (21.00) гостује Бетису, а квота на двојку је чак 2,50. С друге стране, квота на кеца, као и на икс, је 3,05. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Бетис - Атлетико Мадрид.

У преостала два меча у истом термину победе су уписали Наполи и Лацио. Изабраници Ђенара Гатуза опоравили су се од недавног пораза од Јувентуса славећи на гостовању Сампдорији са 2:0.

Голове за тим Ђенара Гатуза постигли су Фабијан Руиз у 35. минуту и Виктор Осимхен у 87, а драма је изостала када је главни судија меча након консултације ВАР технологије поништио гол Сампдорији због претходног фаула.

Серију од четири узастопне победе наставили су фудбалери Лација који су славили на гостовању Верони са 1:0 голом Сергеја Милнковића-Савића у првом минуту надокнаде времена.

Српски фудбалер је сјајно скочио после изванредног центаршута искусног Стефана Радуа и тако оставио наду "небескоплавима" да наредне сезоне поново заиграју Лигу шампиона.