СЕРИЈА А: Влаховић ЛЕПШИ почетак сезоне није могао да ЗАМИСЛИ! Србин првенцем УКРОТИО Бикове (ВИДЕО)

28.08.2021. 23:05
Dušan Vlahović
Душан Влаховић / Извор: Профимедиа

Мајсторија.

Фудбалери Фиорентине уписали су први тријумф у овом издању Серије А, а погодак за потпуни потоп Торина (2:1) постигао је српски репрезентативац Душан Влаховић.

ВАКЦИНИШИ СЕ И ПОМОЗИ ВАЊИ – ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА УОЧИ МЕЧА “ОРЛОВА”!

СКАНДАЛ МАЈСТОР НАСТАВЉА ПО СВОМЕ: Бесни Балотели због измене ударио свог саиграча (ВИДЕО)

ИЗ ДРУГОГ УГЛА: Станковић у невиђеној ЕУФОРИЈИ, ево како је ПРОСЛАВИО пласман Звезде у Лигу Европе (ВИДЕО)

Био је то првенац нападача Орлова ове сезоне у Серији А. И то у правом тренутку - када су гости покушавали да дођу до изједначења, а уместо тога, стигла их је казна.

Влаховић је у 70. минуту одлично одреаговао на центаршут и милиметарски прецизним ударцем главом, сместио лопту иза леђа српског голмана Вање Милинковић-Савића.

До краја меча, Верди је успео да ублажи пораз Бикова и смањи на 2:1, међутим, гости више нису могли.

Код Фиорентине, Никола Миленковић је одиграо свих 90 минута и зарадио жути картон, док су Матија Настасић и Алекса Терзић преседли на клупи.

Код Торина, уз Милинковића-Савића на голу, цео сусрет је одиграо и Саша Лукић, бивши фудбалер Партизана је зарадио и опомену.

Погледајте како изгледа Алиша Леман, фудбалерка из Швајцарске.