СЕНЗАЦИЈА У ЕНГЛЕСКОЈ: Члан ШЕСТЕ лиге избацио другопласирану екипу ЧЕМПИОНШИПА у ФА Купу

27.01.2024. 16:28
FK Mejdston
ФК Мејдстон / Извор: Реутерс

Имали су два шута наспрам 38 Ипсвичових, али су славили.

Шестолигаш Мејдстон елиминисао је другопласирани тим Чемпионшипа Ипсвич у четвртој рунди ФА купа резултатом 2:1 и то у гостима.

РЕВОЛУЦИОНАРНА ОДЛУКА: Понавља се дерби меч због грешке из ВАР собеVAR

РЕВОЛУЦИОНАРНА ОДЛУКА: Понавља се дерби меч због грешке из ВАР собе

КРАЈ САГЕ, САДА И ЗВАНИЧНО! Немања Матић има нови клуб Nemanja Matić

КРАЈ САГЕ, САДА И ЗВАНИЧНО! Немања Матић има нови клуб

НИЈЕ ИМ ПРВИНА: Фудбалски савез Египта жртвовао краву због успеха репрезентацијеkrava

Госте је у вођство довео Ламар Рејнолдс у 43. минуту. Отишли су на одмор са вођством, али нико није могао ни да претпостави да ће имати предност и на крају меча.

Потом је уследило изједначење у 56. минуту, преко Џеремија Сармијента, а гол за историјски тријумф постигао је Сема Корна у 66. минуту.

Мејдстон је до проласка дошао уз само два шута на гол, док ус фудбалери Ипсвича чак 38 (13 у оквир) пута упутили лопту ка голу шестолигаша.

Посед лопте је био 78:22, али у фудбалу се броје само голови.