ДМИТРОВИЋ ОПЕТ ХЕРОЈ ЕИБАРА: Одолели Севиљи и стигли до НЕВЕРОВАТНЕ ПОБЕДЕ у гостима (ВИДЕО)

24.10.2020. 20:42
Dmitrović
Дмитровић / Извор: Фото: Youtube printscreen/CORBA/MN Press

Велики тријумф.

Фудбалери Еибара изненадили су Севиљу и савладали су је на "Рамон Санчес Писхуану" – 1:0 (0:0). Српски репрезентативац Марко Дмитровић поново је сачувао своју мрежу у ЛаЛиги.

На данашњи дан 1857. године, основан је НАЈСТАРИЈИ фудбалски клуб на свету!

ПАУНОВИЋ СЕ СМЕЈЕ СА ВРХА ТАБЕЛЕ: Још једна рутинска победа, Рединг РАЗНЕО противника (ВИДЕО)

ТАДИЋ КАО КАПИТЕН ВОДИО АЈАКС ДО ИСТОРИЈЕ: "Копљаници" демолирали Венло са 13:0!

Бранио је цео меч и имао две одбране. Један од најзанимљивијих података је да је Еибар постигао погодак из јединог шута у оквир гола на мечу.

Севиља је била та која је нападала читав меч, али два слаба шута у оквир гола која је одбранио Дмитровић била су све што су урадили.

Победоносни гол за Еибар постигао је Кике у 41. минуту. У истом термину играли су Осасуна – Атлетик Билбао. Домаћин је славио резултатом 1:0 (0:0). Једини гол постигао је Гарсија из пенала у 81. минуту.