СКАНДАЛ: Голман ПРОДАО меч потенцијалном ривалу Партизана (ВИДЕО)

22.09.2020. 20:07
FK Apolon
ФК Аполон / Извор: ФОТО: YoutubePrintscreen/Cablenet Cyprus

Тешке оптужбе.

Скандал тресе кипарски фудбал. Наиме грузијски голман Гиорги Лориа оптужен је од стране кипарских медија да је продао утакмицу између његовог Анортозиса и Аполона! Гости су славили резултатом 3:1, иако су губили од 19. минута, а споран је био гол за изједначење постигао из пенала у 37. минуту. Наиме, Лориа је главом показао Беншопу где да шутира, барем тако тврде медији, а затим се бацио на супротну страну.

Денвер узвраћа ударац - Подржи Јокића и друштво уз 1.000 РСД бонуса и то БЕЗ УСЛОВА

ПРЕД МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕЛГИЈИ: У Хумску стигли резултати тестова на корону!

У ПАРТИЗАНУ СУ ГА СИЛНО ЖЕЛЕЛИ: Црно-бели остали без још једног ПОЈАЧАЊА! Изабрао је - ДРУГУ лигу!

Није Денвер имао среће у другој утакмици финала Запада, изгубио је тројком у последњим тренуцима, и сада мора да јури предност Лејкерса од 2:0. Квота на победу Јокићевог тима вечерас (03.00) је 3,35, док нови тријумф Лејкерса носи квоту 1,40. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Денвер - Лејкерс.

На снимку се и види да Лориа показује противнику на леву страну (од 3.35 у видеу на почетку текста), што је очигледно било довољно да тамошњи Етички одбор отвори истрагу.

Аполон је до полувремена преокренуо голом Питаса, да би коначан резултат поставио резервиста Ларсон. Иначе, српски интернационалци Саша Марковић и Ђорђе Денић одиграли су свих 90 минута за госте, а занимљиво је то да би полон могао да буде потенцијални ривал Партизана у плеј-офу Лиге Европе.