СПЕКТАКЛ НА КАРАЂОРЂУ! Пети минут надокнаде одлучио победника, погледајте ИМПРЕСИВАН гол Његоша Петровића (ВИДЕО)

14.04.2024. 18:44
FK Vojvodina
ФК Војводина / Извор: МН Press

Фудбалери Војводине и ТСЦ-а одиграли су веома узбудљив сусрет у 30. колу Суперлиге, а на стадиону "Карађорђе" у Новом саду домаћин је после велике драме славио са 3:2 (2:0).

Војводина – ТСЦ 3:2 (2:0)

НОВИ САД: Стадион „Карађорђе“, гледалаца 6.000, судија Милан Стефановић (Београд), стрелци: Зукић у 9. и Кембел у 42. и Петровић у 90 минуту за Војводину, а Ђаковац у 49. и Јовановић у 79. минуту за ТСЦ, жути картони: Петровић, Кораћ, Јеличић. Зади Сери (Војводина), Петровић, Илић, Бенце (ТСЦ).

ВОЈВОДИНА: Царевић 6, Лазаревић 6, Кораћ 6,5, Петровић 7, Јеличић 6,5, Зукић 7 (Радуловић 6), Матеус 6, Кембел 7 (Ђорђевић 6,5), Савићевић 6 (Вукановић 6), Зади Сери 7,5, Ивановић 6.

ТСЦ: Илић 6, Цветковић 6, Антонић 6,5, Стојић 6,5, Петровић 6 (Крстић 6), Вулић 6 (Миловановић 6), Ђаковац 7, Милосављевић 6,5 (Јовановић 7), Пантовић 6,5 (Бенце 6), Ћирковић 6,5, Станић 6 (Радин 6).

Била је то утакмица са два различита полувремена, у првом су доминирали Новосађани, а у другом гости из Бачке Тополе, али су бодови ипак остали на конту домаћина и то захваљујући голу дубоко у надокнади времена.

Војводина је повела у деветом минуту поготком Дејана Зукића, да би минут пре одласка на одмор, мрежу ТСЦ-а затресао и Норман Кембел.

Чинило се да ће то бити довољно Војводини, међутим, ТСЦ је у наставку заиграо далеко боље и успео да анулира предност противника.

Само што је кренуло друго полувреме, Ифет Ђаковац је у 49. минуту смањио на 2:1.

Наставио је ТСЦ да притиска и то му се исплатило у 79. минуту када је Саша Јовановић погодио за 2:2.

Није то било све јер су играчи Војводине успели да у петом минуту надокнаде другог дела постигну победоносни гол. Стрелац је био Његош Петровић.

У истом термину игран је и меч у Крушевцу између Напретка и Радника.

Славили су гости из Сурдулице са 2:0, а стрелци су били Харис Хајдаревић у 11. и Борко Дуроњић у 88. минуту.