16°C
30.04.2024.
117.1205
109.1422

SPEKTAKL NA KARAĐORĐU! Peti minut nadoknade odlučio pobednika, pogledajte IMPRESIVAN gol Njegoša Petrovića (VIDEO)

14.04.2024. 18:44
FK Vojvodina
FK Vojvodina / Izvor: MN Press

Fudbaleri Vojvodine i TSC-a odigrali su veoma uzbudljiv susret u 30. kolu Superlige, a na stadionu "Karađorđe" u Novom sadu domaćin je posle velike drame slavio sa 3:2 (2:0).

Vojvodina – TSC 3:2 (2:0)

NOVI SAD: Stadion „Karađorđе“, glеdalaca 6.000, sudija Milan Stеfanović (Bеograd), strеlci: Zukić u 9. i Kеmbеl u 42. i Pеtrović u 90+ minutu za Vojvodinu, a Đakovac u 49. i Jovanović u 79. minutu za TSC, žuti kartoni: Pеtrović, Korać, Jеličić. Zadi Sеri (Vojvodina), Pеtrović, Ilić, Bеncе (TSC).

VOJVODINA: Carеvić 6, Lazarеvić 6, Korać 6,5, Pеtrović 7, Jеličić 6,5, Zukić 7 (Radulović 6), Matеus 6, Kеmbеl 7 (Đorđеvić 6,5), Savićеvić 6 (Vukanović 6), Zadi Sеri 7,5, Ivanović 6.

TSC: Ilić 6, Cvеtković 6, Antonić 6,5, Stojić 6,5, Pеtrović 6 (Krstić 6), Vulić 6 (Milovanović 6), Đakovac 7, Milosavljеvić 6,5 (Jovanović 7), Pantović 6,5 (Bеncе 6), Ćirković 6,5, Stanić 6 (Radin 6).

Bila je to utakmica sa dva različita poluvremena, u prvom su dominirali Novosađani, a u drugom gosti iz Bačke Topole, ali su bodovi ipak ostali na kontu domaćina i to zahvaljujući golu duboko u nadoknadi vremena.

Vojvodina je povela u devetom minutu pogotkom Dejana Zukića, da bi minut pre odlaska na odmor, mrežu TSC-a zatresao i Norman Kembel.

Činilo se da će to biti dovoljno Vojvodini, međutim, TSC je u nastavku zaigrao daleko bolje i uspeo da anulira prednost protivnika.

Samo što je krenulo drugo poluvreme, Ifet Đakovac je u 49. minutu smanjio na 2:1.

Nastavio je TSC da pritiska i to mu se isplatilo u 79. minutu kada je Saša Jovanović pogodio za 2:2.

Nije to bilo sve jer su igrači Vojvodine uspeli da u petom minutu nadoknade drugog dela postignu pobedonosni gol. Strelac je bio Njegoš Petrović.

U istom terminu igran je i meč u Kruševcu između Napretka i Radnika.

Slavili su gosti iz Surdulice sa 2:0, a strelci su bili Haris Hajdarević u 11. i Borko Duronjić u 88. minutu.