СРБИ У ЦЕНТРУ ПАЖЊЕ: Миливојевић обрадовао Ливерпул, Тадић стрелац (ВИДЕО)

19.08.2017. 18:21
Dušan Tadić
Душан Тадић / Извор: Реутерс

Прегршт узбуђења на Острву.

Српски репрезентативци нашли су се у центру пажње у другом колу Премијер лиге. Душан Тадић је био један од јунака победе Саутемптона против Вест Хема, док је Лука Миливојевић трагичар пораза Кристал Паласа на гостовању Ливерпулу.

ДА ЛИ ЈЕ ОВО РЕАЛНО: Кладионице се изјасниле о мечу Звезда – Краснодар, квоте су ненормалне

ПУКАО МУ ФИЛМ: Катаи затражио дозволу да НАПУСТИ Алавес! (ФОТО)

Лука Миливојевић је био неопрезан у 73. минуту, чудно се одбила лопта од њега када је хтео да је избаци из свог казненог простора, па је стигла до Садија Манеа који је рутинском реализацијом донео свом тиму прву победу у овој сезони.,

Саутемптон је успео да прокоцка предност од два гола разлике док је имао и играча више од Вест Хема, који је остао на десеторици након "лактања" Марка Арнаутовића (више прочитајте ОВДЕ), коју су им донели Маноло Габијадини у 11. и Душан Тадић у 38. минуту из пенала.

Тада је на сцену ступио Хавијер Ернандез "Чичарито" и у свом стилу постигао нова два гола у Премијер лиги, након одбитака Фрејзера Форстера у 45. и 74. минуту.

Победу су ипак уписали у надокнади времена (3:2), опет са пенала, који је овога пута прецизно извео Чарли Остин, иако је на терену био и српски репрезентативац.

Минималан тријумф остварио је Вест Бромвич голом Хала Робсона-Кануа против "звезда прошлог кола" Барнлија (1:0), док су нешто убедљивије тријумфе уписали Вотфорд против Борнмута (2:0) погоцима Ричарлисона и Капуа, односно Лестер против Брајтона (2:0) уз рани гол Оказакија, и каснију потврду голом новајлије Мегвајера у 54. минуту.

Јовељић решетао у победи омладинаца, а тек колико голова су дали Звездини кадети (ФОТО)