СРБИЈА УБЕДЉИВА ПРОТИВ ЦРНЕ ГОРЕ: Дебитовали Зечевић-Џон и Ибровић-Флечер

07.03.2024. 17:21
Mlađa kadetska reprezentacija Srbije
Млађа кадетска репрезентација Србије / Извор: Фото: ФСС

Соколови савладани са убедљивих 5:1.

Млађа кадетска репрезентација Србије остварила је убедљиву победу у Подгорици против вршњака из Црне Горе – 5:1 (2:1) у пријатељском мечу у којем су дебитовали за Орлиће Луис Зечевић-Џон и Едвард Ибровић-Флечер.

ПАРТИЗАН МУ ЈЕ У СРЦУ: Јоветић сматра да су ЊИХ ДВОЈИЦА главни адути црно-белих у дербијуStevan Jovetić

СУПЕРЛИГА: ИМТ савладао Јавор на отварању колаEkipa IMT

СУПЕРЛИГА: ИМТ савладао Јавор на отварању кола

Председник ФС Италије Габријеле Гравина под истрагом због наводне проневереGabrijele Gravina

Председник ФС Италије Габријеле Гравина под истрагом због наводне проневере

Србија је доминирала у већем делу сусрета, осим уводних минута када су Црногорци дошли у вођство преко Дарвина Ђукића у 16. минуту. Све остало је протекло у знаку фудбалера Србије.

Алекса Дамјановић је у 32. минуту постигао гол за изједначење, да би 12 минута касније донео преокрет и вођство Србији на полувремену. У других 45 минута Ђокановић је повисио на 3:1 у 65. минуту, Матијашевић на 4:1 у 75. минуту, а гол на дебију је постигао Ибровић Флечер у 80. минуту.