ШТА НАПРАВИ ФЕЛАИНИ: Каквих 7 минута Белгијанца, Кинези су за њега мала деца, али буквално! (ВИДЕО)

26.07.2020. 15:36
fasdf
фасдф / Извор: Профимедиа

Шоу некадашњег фудбалера Манчестер јунајтеда.

Искусни Маруан Фелаини заблистао је у недељу, на отварању новог шампионата Кине. Наиме, његов Шандонг Луненг је савладао Далијан Про са 3:2 (0:0), а Белгијанац је на том мечу постигао три гола. Он је постигао хет-трик у размаку од само седам минута, а посебно је интересантно што је сва три поготка дао главом.

НАКОН ПОБЕДЕ НАД НАПРЕТКОМ ИЗ ЗВЕЗДЕ ОДЛУЧИЛИ: Данашњи дан у знаку опоравка!

КАТАСТРОФАЛНЕ ВЕСТИ ЗА ЗВЕЗДУ: Због повреде мора на операцију и паузу до краја године (ФОТО)

ДЕФИНИТИВНО - БАНЕ ОДЕ ИЗ ЗЕНИТА: Репрезентативац се ОПРОСТИО од њега, јавио се тренер! А Звезда...

Далијан је повео у 57. минуту преко Саломона Рондона, али је у периоду од 79. до 86. минута Белгијанац преокренуо меч. Сва три гола је дао после корнера, код првог му је асистирао Лиу Бинбин, а код друга два Моисес.

Фелаини је на овом мечу играо као нападач, али очигледно је да је по ривала био много опаснији после прекида, где је могао да искористи своју висину.

У последњем нападу на утакмици Маркус Даниелсон само успео да ублажи пораз.

Погледајте како изгледа Александра Мендез, девојка која је умало украла срце Кристијана Роналда.