01.10.2020. 12:16
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Профимедиа

Одиграо добар меч протв Ваљадолида.

Иако је пропустио неколико сјајних прилика на на мечу против Ваљадолида о чему више можете да прочитате ОВДЕ, нападач Реала Лука Јовић коначно је добио позитивне критике за приказано на терену.

ДЕЛЕГИРАНЕ АРБИТРИ ЗА СУПЕРЛИГУ: Овај судија делиће правду Звездуи после годину дана

ПОСТАЈЕ ВИШАК? Овај одлазак из Партизана био би баш неочекиван (ФОТО)

НАВИЈАЧИ ЗВЕЗДЕ БУКВАЛНО У ТРАНСУ: Стигла НАЈБОЉА вест из УЕФА пар сати пред меч са Араратом

Српски репрезентативац Лука Јовић и на овом мечу добио је шансу у стартној постави Реал Мадрида.

Лука је на терену провео 58 минута. Играо је добро, борио се, улазио у шансе, али нажалост није успео да затресе мрежу.

Зидан га је извео из игре у 58. минуту и уместо њега убацио Винисијуса, који је само неколико минута касније постигао гол за победу Мадриђана.

Ђоковић наставља поход ка освајању Ролан Гароса, а данас од 14 часова има још једну за њега лакшу препреку, пошто му је ривал Литванац Беранкис, 72. играч света. Квота да ће Србин славити са 3:0 у сетовима је 1,20. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за меч Ђоковић - Беранкис на Ролан Гаросу.

Међутим, иако је пропустио сјајне прилике, Лука је коначно добио похвале за свој наступ.

Угледна Марка истакла је да је поред голмана Куртое и Федерика Валвердеа Јовић био најзапаженији играч Реала на овој утакмици.

- Други пут узастопно је у првој постави што се није догодило од јануара. Добио је нову прилику да покаже да вреди и треба да остане. Био је снажан у свом наступу. Имао је велику шансу за гол, али упркос томе што је био сам, шутирао је превисоко. Имао је још једну прилику када је погодио спољни део мреже. Није ни имао среће, јер је његов сјајан ударац главом био одбрањен. Изненадила је измена у тренуцима када је добро играо, своју најбољу утакмицу у Мадриду - пише Марка.