СТАНКОВИЋ ГЛЕДАО СТАНКОВИЋА: Србија убедљива против Бугарске, тренер Звезде подржао сина (ФОТО)

11.05.2021. 19:40

Орлове у финалу очекује меч са Црном Гором.

Фудбалска репрезентација Србије до 16 година савладала је вршњаке из Бугарске са 3:0 у Старој Пазови у оквиру меморијалног тунира "Миљан Миљанић".

ГОТОВО ЈЕ: После претњи СМРЋУ, бивши играч Звезде одлучио да НАПУСТИ клуб!

ДЕТОНАЦИЈА У СРПСКОМ ФУДБАЛУ: Нови члан Серије А КУПУЈЕ најбољег стрелца Суперлиге

У МАДРИДУ ЗА ЈОВИЋА НЕМА МЕСТА: Реал понудио трампу, Лука се сели у Италију?

Три кола пре краја Примере, Барселона је поравната са Реалом, и има два бода мање од Атлетика. Дакле, важан је не само сваки бод, него и сваки гол.  Вечерас (22.00) Каталонци гостују Левантеу, а квота на двојку је 1,17, док је kombinazzija 2&3 1,33Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Леванте - Барселона.

Била је то убедљива победа изабраника Радована Кривокапића, а стрелци су били Милошевић у 20. и 53. минуту, као и Шљивић који је у 44. минуту поставио дуплирао предност Србије.. Наши млади играчи имали су потпуну контролу на овом дуелу, Бугари нису конкретно претили и самим тим олакшали Србији посао.

Утакмицу на терену Спортског центра Фудбалског савеза Србије посматрао је и Дејан Станковић, чији је син Стефан био капитен кадетског тима наше земље на овој утакмици.

У финалу овог турнира, нашу селекцију очекује сусрет са Црном Гором.