СТАНКОВИЋ ПРЕЗАДОВОЉАН: Никад нисам сумњао у моје момке

30.08.2020. 23:13
Dejan Stanković
Дејан Станковић / Извор: МН Press

Црвена звезда са 5:0 савладала ТСЦ.

Фудбалери Црвене звезде савладали су убедљиво са 5:0 екипу ТСЦ-а на стадиону ''Рајко Митић'' у утакмици шестог кола Суперлиге Србије. Црвено-бели су били доминтнатни током целог меча и заслужено славили на мечу који је обележио хет-триком у првом полувремену Александар Катаи. Тренер Црвене звезде Дејан Станковић био је задовољан победом и партијом својих играча.

ЗВЕЗДА РАЗБИЛА ТСЦ: ХЕТ ТРИК Катаија у првом делу! Петарда до краја (ВИДЕО)

ВИКНУЛИ ЛАЛАТУ: "ЗВЕЗДУ ПУШТАШ, ОВАКО ИГРАШ САМО ПРОТИВ ПАРТИЗАНА!" Његов одговор ће се препричавати

ДА ЛИ ЈЕ СУДИЈА ПОГРЕШИО? Боаћи за погибељан старт добио жути картон (ВИДЕО)

- Честитам момцима који су одиграли феноменалну утакмицу. Никад нисам ни сумњао у њих. Увек ћу стати испред њих јер знам колико вреде. Имали смо осам утакмица у пакленом ритму и имамо свих осам победа. Спремамо утакмицу по утакмицу и нећемо одустати од тога да будемо тим - рекао је Станковић који је открио да ништа озбиљно није у питању са Миланом Родићем који је одиграо само прво полувреме. - Кад имаш пет измена можеш да комбинујеш и нисмо хтели да ништа рескирамо. Ништа се није догодило са Родићем, заменили смо га само из предострожности.

Zoltan Sabo
Золтан Сабо / Извор: МН Press

Тренер ТСЦ-а Золтан Сабо спортски је пружио руку бољем ривалу и честитао црвено-белима на убедљивом тријумфу, не замерајући много својим играчима.

- Звезда је одиграла одлчину утакмицу. Могли смо и ми да постигнемо гол, могла је и Звезда да постигне још неки гол. Нисмо стигли да се одморимо од Европе, нисмо имали играча за ротацију, добро ће нам доћи одмор - рекао је Золтан Сабо.

Погледајте како изгледа Ванда Икарди, супруга Маура Икардија.

ХОЋЕ ЛИ ФСС РЕАГОВАТИ: Талентовани Србин позван у репрезентацију Француске! (ВИДЕО)

ЈОВИЋ ПРИЧАО СА ЗИДАНОМ: Лука убедио Француза, Србин ДОЛАЗИ!

ДОЕРТИ КАО СТОЈКОВИЋ: Опростите ми моју ружну прошлост! (ВИДЕО)