СУПЕРЛИГА: Цео плен за Младост, Бојовић срушио Грађевинаре (ВИДЕО)

18.11.2016. 19:17
Nemanja Vidićsa saigračima iz rada
Немања Видићса саиграчима из рада / Извор: МН Press

Преостале утакмице 16. кола играју се сутра.

Фудбалери Младости из Лучана однели су цео плен са Банице пошто су савладали Рад са 2:1. Рад је први пут од јула доживео пораз на домаћем терену, у мечу у којем су виђена два пенала, али и прелепа акција Младости у другом полувремену захваљујући којој су гости и дошли до сва три бода.

У прилично отвреној утакмици на Бањици болеј се снашла Младост, иако је и Рад претио. Већ у 13. минуту домаћин је повео са беле тачке, а сигуран извођач најстроже казне био је Александар Лутовац. Међутим, само 10 минута касније управо је Лутовац наивно скривио пенал оборивши Ивана Пешића, а прилику није пропустио Милан Бојовић.

Сјајна акција из 53. минута утакмице на стадиону “Краљ Петар први“ донела је гостима из Лучана великих 2:1 против Рада. Александар Пејовић послао је лопту преко збуњене одбране Грађевинара до Радомира Милосављевића, који је лопту упутио на супротну стативу до Бојовића коме није било тешко да са неколико метара примора домаће на капитулацију својим другим голом на мечу.