СУПЕРЛИГА: Титула све даље, Партизаново дете ШОКИРАЛО црно-беле на Бановом Брду (ВИДЕО)

30.10.2019. 16:53 17:13
Sejduba Suma
Сејдуба Сума / Извор: МН Press

14. коло првенства Србије.

Фудбалери Партизана поражени су од Чукаричког на Бановом Брду поготком Луке Стојановића у 90. минуту. Брђани су славили са 2:1 (1:0), а бивши омладинац клуба из Хумске је искористио шансу из контранапада.

Стефан Шапић је у 16. минуту из корнера довео домаће у вођство, а Ивановић је изједначио евроголом у 71.

Освајач купа Србије је имао више од игре у другом делу, као и неколико добрих прилика, али је поново фалила реализација пред голом домаћих. Ваља истаћи да су при резултату 1:0 и играчи Чукаричког пропустили пар прилика да дуплирају предност, нарочито после ударца Ковача почетком другог полувремена када је Стојковић сјајно одбранио.

Партизан у наредном, 15. колу шампионата у недељу дочекује Војводину, док Чукарички путује у Шабац на гостовање Мачви.

Ток меча могли сте да пратите уживо на нашем порталу.

УЕФА НЕМА МИЛОСТИ: Партизан поново КАЖЊЕН, а разлог је потпуно БИЗАРАН!

ОПЉАЧКАН СЛАВНИ ФУДБАЛЕР: Упали му у кућу и пред женом уперили пиштољ! Однели драгуље, новац, сатове…

СЈАЈАН ГЕСТ ИЗ ХУМСКЕ: Партизан покренуо акцију за помоћ болесним особама!

КРАЈ УТАКМИЦЕ

90 3. минут
Главни арбитар Минаковић је судио крај меча. Чукарички је заслужено славио са 2:1.
90 1. минут
Играће се још три минута надокнаде времена.
90. минут
Стојановић је погодио из контре. Црно-бели су се превише отворили, а то је искористио бивши омладинац клуба из Хумске за 2:1.

84. минут
Ивановић је промашио сјајну шансу са петерца!
80. минут
Александар Ђорђевић мења Стефана Ковача.
77. минут
Видосављевић је на терену, изашао је ндиаје.
71. минут
Фантастичан ударац Ђорђа Ивановића са неких 25 метара, под саму пречку. Голман Петровић је окрзнуо лопту, али недовољно да спречи изједначење. Лакчевић је ушао у игру уместо Зорана Тошића.

69. минут
Александар Веселиновић је одлучио да на терен пошаље Луку Стојановића уместо Кајевића.
63. минут
Два добра потеза Natha. Израелац је најпре пронашао Милетића на десном боку, али је Петровић правовремено излетео. У наставку акције Natho је сам прошао поред тројице Брђана и центрирао ниском лоптом, али су домаћи дефинитивно отклонили опасност.
59. минут
Саво Милошевић је одлучио да направи двоструку измену. Ивановић мења Асана, а Шћекић Суму. Сада ће Natho играти офанзивније, ближе најистуренијем Садику.
55. минут
Велику шансу пропустили су домаћи да дуплирају предност. Ковач је шутирао са ивице казненог простора, али је Стојковић сјајном парадом сачувао гол црно-белих.
53. минут
Нова шанса за Чуку из корнера. Ндиаје је шутирао главом након одличне лопте Доцића, али је лопта завршила преко гола.
48. минут
Покушај гостију преко Павловића који је непрецизно шутирао на убачену лопту Тошића из слободног ударца са неких 40-ак метара.
46. минут
Почело је друго полувреме.

2. полувреме

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА

45. минут
Судија Минаковић је показао да ће се играти још минут у првом полувремену.
40. минут
Нови слаб корнер црно-белих, на одбијену лопту је налетео Natho, али је изблокиран.
36. минут
Бирманчевић је упрскао добар напад домаћих слабим шутем са дистанце, иако је имао боље опције, пре свега у виду Богосавца који се одлично убацивао по левој страни.
33. минут
Добар напад Партизана. Тошић и Садик су одиграли дупли пас, после кога је крилни нападач црно-белих шутирао, али нова добра одбрана чувара мреже Чукаричког.
27. минут
Црно-бели углавном покушавају центаршутевима, али је голман Чуке Петровић за сада на висини задатка. Доцић је зарадио јавну опомену.
25. минут
У последњих неколико минута тврда игра између два шеснаестерца, без великих прилика.
20. минут
Нови покушај домаћих, Доцић је извео корнер, а после избачене лопте шутирао је Ковач, али далеко од гола Стојковића.
16. минут
Чукарички је повео голом Шапића. Он се одлично убацио на прву стативу одакле је матирао Стојковића након центаршута из корнера.

15. минут
Богосавац је тражио Ндиајеа, али је Урошевић интрвенисао у последњем моменту и избацио лопту у корнер.
12. минут
Први жути картон зарадио је Пушкарић, после прекршаја над Здјеларом.
9. минут
Управо је Нигеријац сјајно пробио два играча домаћих, али је шутирао поред стативе.
8. минут
Умар Садик је доживео лакшу повреду, али је наставио меч без проблема.
5. минут
Одличан продор Бирманчевића по десном боку, али је у одсудном тренутку посрнуо па је пропала прилика за Брђане.
4. минут
И домаћи су имали полушансу, а црно-бели су извели нови корнер, али без промене резултата.
2. минут
Партизан је већ запретио после корнера који је извео Тошић. Створила се гужва пред голом Петровића, али се лопта од Страхиње Павловића одбила у гол-аут.
1. минут
Главни арбитар Минаковић дао је знак за почетак меча.

1. полувреме

ЧУКАРИЧКИ - ПАРТИЗАН 2:1 (1:0)

СТАДИОН: На Бановом Брду

СУДИЈА: Ненад Минаковић

СТРЕЛЦИ: Шапић у 16. и Стојановић у 90. за Чукарички и Ивановић у 71. за Партизан

ЧУКАРИЧКИ: Петровић, Ћирковић, Шапић, Пушкарић, Богосавац, Доцић, Бирманчевић, Коваћ (од 80. Ђорђевић), Кајевић (од 69. Стојановић), Ендијаје (од 77. Видосављевић), Тедић. Клупа: Белић, Каменовић, Ђорђевић, Величкович, Мићин, Стојановић, Видосављевић. Тренер: Александар Веселиновић.

ПАРТИЗАН: Стојковић, Милетић, Остојић, С. Павловић, Урошевић, Зђелар, Natho, Tošić (од 71. Лакчевић), Сума (од 59. Шћекић), Асано (од 59. Ивановић), Садик. Клупа: Н. Стевановић, Вујачић, Брежанчић, Шћекић, Лакчевић, Ф. Стевановић, Ивановић.Тренер: Саво Милошевић.

ДИЗАЊЕ ИЗ ПЕПЕЛА: Звезда основала нови клуб

СВАКО ОД НАС ЈЕ СРБИН: У Амбасади Украјине огорчени због увредљивог скандирања навијача два Динама

ГАВРИЛОВИЋ ДОБРО ПОЗНАЈЕ ХИМКИ: Сада НЕМА пријатељства, победа је ИМПЕРАТИВ (ФОТО)

НАЈАВИО ОДЛАЗАК У ПЕНЗИЈУ: Прослављени репрезентативац ЗАВРШАВА играчку КАРИЈЕРУ!

ОВО МУ СЕ НИКАД НИЈЕ ДЕСИЛО У КАРИЈЕРИ: Каку ЗАУСТАВИЛА прелепа судија и дала му ЖУТИ картон! А онда ШОКИРАЛА цео стадион (ВИДЕО)