СУПЕРЛИГА: Којашевић два пута у мету, Младост пала у завршници (ФОТО)

29.09.2017. 19:00
Damir Kojašević
Дамир Којашевић / Извор: МН Press

Одиграна прва утакмица 12. кола националног шампионата.

Одиграна је и прва утакмица 12. кола Суперлиге Србије. У Новом Саду, Војводини је гостовала Младост, а славио је домаћин (2:0). Оба гола, у 82. и 89. минуту дао је Дамир Којашевић. На овај начин, Стара дама из Новог Сада је задржала прикључак у односу на Црвену звезду која има две утакмице мање и три бода више.

Одбрана гостију из Лучана капитулирала је тек у 82. минуту. Којашевић је одлично повукао лопту у средину, ушао у шеснаестерац и искоса са десне стране упутио неодбрањив шут ка голу Росића, за велику радост играча и навијача Новосађана. У самој завршници меча на "Карађорђу", исти играч поставио је коначан резултат утакмице. Асистент је био Јовановић.

ЈАКО ВАЖНО ЗА ДЕЛИЈЕ: Познате цене карата за меч у Крушевцу! (ФОТО)