SUPERLIGA: Kojašević dva puta u metu, Mladost pala u završnici (FOTO)

29.09.2017. 19:00
Damir Kojašević
Damir Kojašević / Izvor: MN Press

Odigrana prva utakmica 12. kola nacionalnog šampionata.

Odigrana je i prva utakmica 12. kola Superlige Srbije. U Novom Sadu, Vojvodini je gostovala Mladost, a slavio je domaćin (2:0). Oba gola, u 82. i 89. minutu dao je Damir Kojašević. Na ovaj način, Stara dama iz Novog Sada je zadržala priključak u odnosu na Crvenu zvezdu koja ima dve utakmice manje i tri boda više.

Odbrana gostiju iz Lučana kapitulirala je tek u 82. minutu. Kojašević je odlično povukao loptu u sredinu, ušao u šesnaesterac i iskosa sa desne strane uputio neodbranjiv šut ka golu Rosića, za veliku radost igrača i navijača Novosađana. U samoj završnici meča na "Karađorđu", isti igrač postavio je konačan rezultat utakmice. Asistent je bio Jovanović.

JAKO VAŽNO ZA DELIJE: Poznate cene karata za meč u Kruševcu! (FOTO)