СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Партизан на јапански ПОГОН излечио ране из Холандије у Шапцу! (ВИДЕО+ФОТО)

01.12.2019. 14:37 19:42
Takuma Asano
Такума Асано / Извор: Фото: ФК Партизан/Мирослав Тодоровић

Главни арбитар је Данило Грујић.

Фудбалери Партизана савладали су екипу Мачве на гостовању у Шапцу са 2:0 головима Такуме Асана у првом делу, односно Слободана Урошевића у наставку другог полувремена. Боља И конкретнија игра црно-белих уз велики број промашених прилика које су у током ове јесени постале саставни део игре Парног Ваљка. Изабраници Саве милошевића успели су да овим тријумфом на неки начин залече ране после дуела са АЗ Алкмаром у Хагу.

УДАРАЦ ЗА ЦРНО-БЕЛЕ: Играч тражио раскид уговора на штету Партизана и ДОБИО га!

НЕЗАПАМЋЕНИ СКАНДАЛ! Жозе Мурињо ШМРКАО на сред утакмице! Брука каква се не ПАМТИ (ВИДЕО)

ПОСЛЕ КИКСА У ХОЛАНДИЈИ: Стојковић донео ВАЖНУ одлуку!

КРАЈ МЕЧА!
90. минут:
Још два минута игре у Шапцу.
83. минут:
Лакчевић мења Филипа Стевановића у табору црно-белих.
76. минут:
Ударац Шушњара са велике удаљености, али право у Стојковића.
75. минут:
Natho напушта терен, а у игру је ушао талентовани Лазар Павловић.
70. минут:
Стевановић је убацио лопту ка Урошевићу који је са десетак метара шутирао јако и оштро у десни угао гола Мачве за предност свог тима од 2:0!
66. минут:
Наставља се иницијатива црно-белих! Сума је петљао у казненом простору Мачве и на крају упропастио нову изгледну прику за гол.
64. минут:
Ивановић је оставио лопту за Здјелара који је шутирао директно у Пулетића.
62. минут:
Умар Садик напушта игру, на терен улази Ђорђе Ивановић.
60. минут:
Партизан је и длаје без другог гола, иако је имао нову прилику, овога пута преко Урошевића. Леви бек црно-белих је замало био непрацизан после убацивања Милетића са десне стране.
56. минут:
Поново је Асано имао прилику за гол, али је катастрофално шутирао иако је био близу Пулетићевог гола.
51. минута:
Јефтић је у последњој секунди интервенисао испред Сетевановића! Нова шанса за црно-беле!

FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Фото: ФК Партизан

49. минут:
Асано је одлично шутирао са неких 16-ак метара, али је Пулетић маестрално интервенисао. Остаје 0:1!
46. минут:
Без измена на старту другог полувремена.

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА!

44. минут:
Сам финиш првог дела у коме Партизан има предност од једног гола.
41. минут:
Динамично је у Шапцу! Нова шанса за Партизан преко Урошевића. Добро је захватио лопту главом, али она је прошла тик поред стативе.
37. минут:
Ударац Ашћерића у саме ракље гола Партизана, али Стојковић поново сјајно интервенише!
34. минут:
Мачва узвраћа на другој страни! Велика шанса за госте после центаршута Шушњара, али Стојковић је на месту.
32. минут:
Нижу се шансе пред голом Пулетића, као и промашаји фудбаера црно-белих. Сума је промашио празан гол са пет метара, тачније промашио је лопту.
31. минут:
Велика шанса за Садика, међутим, Божић је у последњем тренутку отклонио опасност.
27. минут:
Партизан држи све конце игре у својим рукама и стрпљиво плете мрежу око гола Шапчана.
21. минут:
Одличан контранапад Мачве који је Ивић упропастио лошим додавањем близу казненог простора Партизана.

16. минут:
Садик је пробио по десном боку и шутирао ка Пулетићу, а голман Мачве тек успео да одбије не претерано тешку лопту ка Асану коме није било тешко да погоди празан гол фудбалера Мачве.
9. минут:
Леп соло продор Садика, али није успео да упути ударац га голу домаћег тима. У следећем нападу Нигеријац је опробао своју "праћку", међутим, безуспешно.
8. минут:
Теренска иницијатива црно-белих, међутим, без конкретније шансе на старту места. Парни Ваљак за сада без течне пас игре.
4. минут:
Мачва је храбро ушла у овај меч и прва имала прилику после слободног ударца са леве стране. Међутим, без веће опасности по гол Партизана.

УТАКМИЦА ЈЕ ПОЧЕЛА!

МАЧВА - ПАРТИЗАН 0:2

СТАДИОН: ФК Мачва (Шабац)

СУДИЈА: Данило Грујић

СТРЕЛЦИ: Асано 16, Урошевић 70.

КАРТОНИ: Ивић (жути)

МАЧВА: Пулетић - Пејовић, Мијаиловић, Јевтић, Дукић - Ивић, Божић (Чермељ 79. минут), Маринковић (Вујасин 75. минут) - Милосављевић (Стевановић 85. минут), Ашћерић, Шушњар. Клупа: Савић, Марић, Марвеђо, Вујасин, Ристивојевић, Стевановић, Чермељ. Тренер: Драган Аничић.

ПАРТИЗАН: Стојковић - Милетић, Остојић, С. Павловић, Урошевић - Зђелар, Natho (Л. Павловић 75. минут) - Ф. Стевановић (Лакчевић 83. минут), Сума, Асано - Садик (Ивановић 62. минут). Клупа: Н. Стевановић, Брежанчић, Шћекић, Л. Павловић, Лутовац, Лакчевић, Ивановић. Тренер: Саво Милошевић.

У наставку погледајте резултате 18. кола националног шампионата Србије, као и табелу.

/Асано 16, Урошевић 70/

Погледајте како изгледа голферка Пејџ Спиранак.

ФАУЛ У НАПАДУ ИЛИ НЕ? Поништен гол Вождовца на Маракани, ПРОЦЕНИТЕ сами

ПОСЛЕ СПАЈАЊА СА ХРВАТСКОМ НА ЖРЕБУ: Огласио се Тумбаковић и објаснио шта је Србији ПРИОРИТЕТ

ОДРЕЂЕНО ЈЕ: Ево какав распоред очекује Орлове уколико се пласирају на Европско првенство

БОГДАН ЈЕ БИО У ЧУДУ: Издрао се на Богдановића, али Србин није остао дужан! Ево како му је ОДГОВОРИО!

СУРОВА ОСВЕТА ПРОФЕСОРА: Јокић фаулирао Бјелицу, али се овоме није надао! Кокошков све испратио (ВИДЕО)