SUPERLIGA SRBIJE: Partizan na japanski POGON izlečio rane iz Holandije u Šapcu! (VIDEO+FOTO)

01.12.2019. 14:37 19:42
Takuma Asano
Takuma Asano / Izvor: Foto: FK Partizan/Miroslav Todorović

Glavni arbitar je Danilo Grujić.

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Mačve na gostovanju u Šapcu sa 2:0 golovima Takume Asana u prvom delu, odnosno Slobodana Uroševića u nastavku drugog poluvremena. Bolja I konkretnija igra crno-belih uz veliki broj promašenih prilika koje su u tokom ove jeseni postale sastavni deo igre Parnog Valjka. Izabranici Save miloševića uspeli su da ovim trijumfom na neki način zaleče rane posle duela sa AZ Alkmarom u Hagu.

UDARAC ZA CRNO-BELE: Igrač tražio raskid ugovora na štetu Partizana i DOBIO ga!

NEZAPAMĆENI SKANDAL! Žoze Murinjo ŠMRKAO na sred utakmice! Bruka kakva se ne PAMTI (VIDEO)

POSLE KIKSA U HOLANDIJI: Stojković doneo VAŽNU odluku!

KRAJ MEČA!
90. minut:
Još dva minuta igre u Šapcu.
83. minut:
Lakčević menja Filipa Stevanovića u taboru crno-belih.
76. minut:
Udarac Šušnjara sa velike udaljenosti, ali pravo u Stojkovića.
75. minut:
Natho napušta teren, a u igru je ušao talentovani Lazar Pavlović.
70. minut:
Stevanović je ubacio loptu ka Uroševiću koji je sa desetak metara šutirao jako i oštro u desni ugao gola Mačve za prednost svog tima od 2:0!
66. minut:
Nastavlja se inicijativa crno-belih! Suma je petljao u kaznenom prostoru Mačve i na kraju upropastio novu izglednu priku za gol.
64. minut:
Ivanović je ostavio loptu za Zdjelara koji je šutirao direktno u Puletića.
62. minut:
Umar Sadik napušta igru, na teren ulazi Đorđe Ivanović.
60. minut:
Partizan je i dlaje bez drugog gola, iako je imao novu priliku, ovoga puta preko Uroševića. Levi bek crno-belih je zamalo bio nepracizan posle ubacivanja Miletića sa desne strane.
56. minut:
Ponovo je Asano imao priliku za gol, ali je katastrofalno šutirao iako je bio blizu Puletićevog gola.
51. minuta:
Jeftić je u poslednjoj sekundi intervenisao ispred Setevanovića! Nova šansa za crno-bele!

FK Partizan
FK Partizan / Izvor: Foto: FK Partizan

49. minut:
Asano je odlično šutirao sa nekih 16-ak metara, ali je Puletić maestralno intervenisao. Ostaje 0:1!
46. minut:
Bez izmena na startu drugog poluvremena.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

44. minut:
Sam finiš prvog dela u kome Partizan ima prednost od jednog gola.
41. minut:
Dinamično je u Šapcu! Nova šansa za Partizan preko Uroševića. Dobro je zahvatio loptu glavom, ali ona je prošla tik pored stative.
37. minut:
Udarac Ašćerića u same raklje gola Partizana, ali Stojković ponovo sjajno interveniše!
34. minut:
Mačva uzvraća na drugoj strani! Velika šansa za goste posle centaršuta Šušnjara, ali Stojković je na mestu.
32. minut:
Nižu se šanse pred golom Puletića, kao i promašaji fudbaera crno-belih. Suma je promašio prazan gol sa pet metara, tačnije promašio je loptu.
31. minut:
Velika šansa za Sadika, međutim, Božić je u poslednjem trenutku otklonio opasnost.
27. minut:
Partizan drži sve konce igre u svojim rukama i strpljivo plete mrežu oko gola Šapčana.
21. minut:
Odličan kontranapad Mačve koji je Ivić upropastio lošim dodavanjem blizu kaznenog prostora Partizana.

16. minut:
Sadik je probio po desnom boku i šutirao ka Puletiću, a golman Mačve tek uspeo da odbije ne preterano tešku loptu ka Asanu kome nije bilo teško da pogodi prazan gol fudbalera Mačve.
9. minut:
Lep solo prodor Sadika, ali nije uspeo da uputi udarac ga golu domaćeg tima. U sledećem napadu Nigerijac je oprobao svoju "praćku", međutim, bezuspešno.
8. minut:
Terenska inicijativa crno-belih, međutim, bez konkretnije šanse na startu mesta. Parni Valjak za sada bez tečne pas igre.
4. minut:
Mačva je hrabro ušla u ovaj meč i prva imala priliku posle slobodnog udarca sa leve strane. Međutim, bez veće opasnosti po gol Partizana.

UTAKMICA JE POČELA!

MAČVA - PARTIZAN 0:2

STADION: FK Mačva (Šabac)

SUDIJA: Danilo Grujić

STRELCI: Asano 16, Urošević 70.

KARTONI: Ivić (žuti)

MAČVA: Puletić - Pejović, Mijailović, Jevtić, Dukić - Ivić, Božić (Čermelj 79. minut), Marinković (Vujasin 75. minut) - Milosavljević (Stevanović 85. minut), Ašćerić, Šušnjar. Klupa: Savić, Marić, Marveđo, Vujasin, Ristivojević, Stevanović, Čermelj. Trener: Dragan Aničić.

PARTIZAN: Stojković - Miletić, Ostojić, S. Pavlović, Urošević - Zdjelar, Natho (L. Pavlović 75. minut) - F. Stevanović (Lakčević 83. minut), Suma, Asano - Sadik (Ivanović 62. minut). Klupa: N. Stevanović, Brežančić, Šćekić, L. Pavlović, Lutovac, Lakčević, Ivanović. Trener: Savo Milošević.

U nastavku pogledajte rezultate 18. kola nacionalnog šampionata Srbije, kao i tabelu.

/Asano 16, Urošević 70/

Pogledajte kako izgleda golferka Pejdž Spiranak.

FAUL U NAPADU ILI NE? Poništen gol Voždovca na Marakani, PROCENITE sami

POSLE SPAJANJA SA HRVATSKOM NA ŽREBU: Oglasio se Tumbaković i objasnio šta je Srbiji PRIORITET

ODREĐENO JE: Evo kakav raspored očekuje Orlove ukoliko se plasiraju na Evropsko prvenstvo

BOGDAN JE BIO U ČUDU: Izdrao se na Bogdanovića, ali Srbin nije ostao dužan! Evo kako mu je ODGOVORIO!

SUROVA OSVETA PROFESORA: Jokić faulirao Bjelicu, ali se ovome nije nadao! Kokoškov sve ispratio (VIDEO)