СУПЕРЛИГА: Металац извукао бод против Чукаричког

28.08.2020. 21:18
FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: МН Press

Брђани нису крунисали бољу игру у другом полувремену.

Фудбалри Металца успели су у Горњем Милановцу да се одупру Чукаричком и освоје бод пошто је други меч дана у шестом колу Суперлиге Србије завршен 0:0. Обема екипама је ово био други реми у сезони.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Голеада у Инђији, домаћину три бода

НИЈЕ ДУГО БИО БЕЗ КЛУБА: Живковић после Бенфике пред вратима славног клуба из Серије А

КРАЈИШНИЦИ ПОБЕДИЛИ ТИМ ИЗ СТАРЕ ХЕРЦЕГОВИНЕ: Транспарент је ОСТАВИО меч у другом плану (ФОТО)

У првом полувремену су оба тима имала по неколико прилика, али су мрже мировале у Горњем Милановцу па се на полувреме отишло резултатом 0:0.

У других 45 минута је Металац био знатно обазривији пошто је било јасно да је домаћин задовољан бодом, док је Чукарички неуспешно покушавао да дође до сва три бода, али је гома Металца, Пулетић био на висини задатка.