СУПЕРЛИГА: Партизан поражен у Крушевцу на дебију Сава Милошевића (ВИДЕО)

31.03.2019. 17:29
Nemanja Nikolić
Немања Николић / Извор: МН Press

Веома интересантан меч.

Фудбалери Напретка славили су у 28. колу Суперлиге Србије против Партизана резултатом 1:0. Победоносни погодак за Чарапане постигао је Иван Ђорић у 18. минуту правом мајсторијом. Крушевљани су убрзо могли и до убедљивије предности, али им је поништен гол због офсајда. Партизан је до изједначења могао да дође у 58. минуту када је ударац Рикарда Гомеша из пенала одбранио Никола Петровић.

ПАРТИЗАН СВОЈ ДЕО ПОСЛА ЗАВРШИО: Ево од кога зависи судбина црно-белих за Европу, а није УЕФА

ТАКО ТО РАДИ КАПИТЕН: Величковић УЋУТКАО целу свлачионицу (ВИДЕО)

РЕНФРО ПОСЛЕ БЛОКАДЕ ЦИРБЕСУ: Тек ће је осетити (ФОТО)

Дешавања са утакмице у Крушевцу можете пратити из минута у минут на порталу Србија Данас.

КРАЈ:
Напредак је славио минималним резултатом!
90 5. минут:
Велика шанса за Партизан. Ипак, црно-бели нису успели да дођу до гола.
90 4. минут:
Последња измена Милорада Косановића. Милан Обрадовић је заменио Николу Ескића.
90 2. минут:
Жути картон за Немању Николића.
90. минут:
Играће се још четири минута.
90. минут:
Другу измену је направио Милорад Косановић. Милош Зукановић је заменио Игора Ивановића.
84. минут:
Незгодан покушај Рикарда са дистанце, али је Петровић поново сјајно одбранио.
82. минут:
Последњу измену направио је Саво Милошевић. На терен је послао искусног Сашу Илића уместо Данила Пантића који се жалио на повреду.
80. минут:
Опасно је било по гол Партизана, али је шут Ндијаеа главом завршио поред гола.
75. минут:
Излази стрелац за сада јединог гола на мечу Иван Ђорић, а уместо њега у игри је Стефан Деак.
70. минут:
Нова промена у екипи Партизана. У игри је Горан Закарић уместо Зорана Тошића.
62. минут:
Жути картон добио је Иван Ђорић.
59. минут:
Црно-бели траже нови једанаестерац. Лопта је у руку погодила Немању Петровића, али је Новица Анђеловски одлучио да не покаже опет на белу тачку.
58. минут:
НЕМА ГОЛА! Рикардо Гомеш је наместио лопту на белу тачку и опалио по њој, али је Никола Петровић зауставио ударац.
57. минут:
Пенал за Партизан! Немања Петровић је срушио је Зорана Тошића у шеснаестерцу.
53. минут:
Затресла се пречка Петровићевог гола! Праву ракету је послао Данило Пантић са ивице казненог простора, али арбитри су претходно досудили офсајд, па и да је лопта завршила у мрежи гол не би био признат.
46. минут:
Почело је друго полувреме.
ПОЛУВРЕМЕ:
Напредак на паузу одлази са минималном предношћу.
45 3. минут:
Последње шансе за Партизан је промашио Рикардо Гомеш. Најпре је Тошић погодио живи зид из слободног ударца, па се лопта одбила у корнер, а у наставку је Рикардо имао сјајну прилику да главом са свега неколико метара затресе мрежу, али није успео да је упути где је желео.
45 1. минут:
Никола Аксентијевић добија жути картон, јер је шутнуо лопту после фаула који је направио над Рикардом.
45. минут:
Нова прилика за Партизан. Рикардо је центрирао за Пантића, који није успео из одличне позиције да затресе мрежу.
34. минут:
Први жути картон на мечу добио је Игор Ивановић због фаула над Мирославом Вулићевићем.
31. минут:
Немања Г. Милетић је напустио игру због повреде, а уместо њега на терену је Слободан Урошевић.
24. минут:
Сјајно је Данило Пантић извео слободан ударац, али је још боље интервенисао Никола Петровић.
22. минут:
Ибрахим Ндиаје је постигао гол за Напредак, али је Новица Анђеловски на асистенцију свог помоћника свирао офсајд. Дискутабилна ситуација.
18. минут:
ГОЛ 1:0! Иван Ђорић је донео предност Напретку. Аксентијевић је после соло продора по десној страни додао лопту Ђорићу који је са ивице шеснаестерца послао лопту у саме рашље Стојковићевог гола.
17. минут:
Прва прилика за црно-беле. Натрчао је Милан Смиљанић на лопту која је излазила из казненог простора домаћина и упутио је праву бомбу, али је НиколаПетровић био добро постављен.