СУПЕРЛИГА: Реми Партизана и Војводине у НЕХУМАНИМ условима (ВИДЕО+ФОТО)

03.12.2017. 15:29
Zoran Tošić
Зоран Тошић / Извор: МН Press

Меч 20.кола домаћег шампионата.

Фудбалери Партизана и Војводине ремизирали су (1:1) у дерби мечу 20. кола Суперлиге Србије. Сама утакмица због снега одиграна је у нехуманим условима.

И у таквим било је шанси, голова, али и очекиваних грешака на обе стране. Управо из две велика грешке дошло је до голова. Зоран Тошић у 48. минуту после смушености у одбрани гостију постигао погодак.

Војводина је због сличне ситуација изједначила резултат. После центаршута са десне стране у 86. минуту Владимир Стојковић је желео да лопту ухвати са једном руком, али му је она испала. На њу је налетео Дамир Којашевић који је послао у мрежу.

Црно-бели овим ремијем нису искористили кикс Звезда (црвено-бели играли нерешено са Бачком (2:2)), па је разлика после 20. кола Суперлиге остала иста. Звезда има шест бодова предности.

Дешавања из Хумске можете УЖИВО да пратите на порталу Србија Данас.

ТОК УТАКМИЦЕ.

97 минут- Крај меча.

93. минут. Кренули су црно-бели у опсаду гола Новосађана, који се за сада добро бране.

90. минут. Меч је продужен за седам минута.

86. минут - GOLLLLLL! Војводина је изједначила! После једног центаршута са десне стране Владимир Стојковић је хтео да ухати лопту једном руком, али му је она испала. На њу је налетео Дамир Којашевић који је послао лопту у мрежу.

82.минут - Пантић је лоше извео слободан ударац, који је био надомак шеснаестерца. Мади везиста послао је лопту далеко изнад гола.

81.минут - Због играња руком Јованчић је добио жути картон.

73.минут - Кратак прекид меча, како би се линије означиле, јер се већ сада не виде од снега.

72.минут - Мало је фалило да Марјановић право из корнера савлада Роцкова. Лопта је прошла тик поред леве стативе.

69.минут - После корнера Марјановић, Тавмаба је одлично шутирао главом, али је статива спречила погодак.

63.минут - Леви бек црно-белих Немања Милетић је после једног дуела са Вукасовићем пао у шеснаестерцу Војводине, али судија Широки није показао на белу тачку. Само је одмахнуо руком.

52. минут - Непосредно после гола Тошић је напустио игру. Уместо њега је ушао Саша Марјановић.

51.минут - Умало аутогол капитена Војводине Лакићевића који је главом закачио лопту, али је Роцков реаговао у последњем моменту.

48.минут - GOOLLLL! Партизан води! После грешке одбране Војводине, Зоран Тошић се одлично снашао. Популарни Бамби је заобишо гломана гостију и послао је лопту у празну мрежу.

Почело друго полувеме.

Остаје да се види какви ће бити временски услови у наставку. Снег наставља да пада.

КРАЈ ПОЛУВРЕМЕНА.

44. минут - Милетић ка Тавамби, али гол не би био признат. Лопта је изашла ван терена.

38. минут - У следећем нападу на другој страни Тошић се нашао у сјајну шанси, али је Роцков одбранио.

37. минут - Велика шанса за Војводину. Месаровић покушава, али нема ни корнера за Војводину.

33. минут - Улази Радин уместо Бразилца који добија овације навијача.

32. минут - Евертон због повреде напушта терен. Очекује се и измена у тиму Партизана који су тренутно са десеторицом на терену.

30. минут - Калезић снажно шутира, али Стојковић брани. Упркос тешким условима. Снег све јаче пада.

27. минут - Тошић шутира, али само корнер за Партизан. Изблокиран покушај црно-белих.

25. минут - Снег и даље веје. Терен се већ одавно забелео.

Група навијача Партизана је на занимљив начин затражила продужење уговора са Евертоном.

ХОЋЕ ЛИ ИХ УПРАВА ПОСЛУШАТИ: Гробари ТРАЖИЛИ да по сваку цену ЗАДРЖЕ овог играча (ВИДЕО)

20. минут - После асистенције Вулићевића, покушава Тавамба, али поред гола.

Бакљада Гробара.

Navijači FK Partizan
Навијачи ФК Партизан / Извор: Србија Данас

10. минут - Спорна ситуација. Пада Тавамба у казненом простору Војводине. Судија Широки ништа не свира иако црно-бели рекламирају.

5. минут - Покушава Калезић да центрира, али Стојковић хвата.

Стижу и навијачи Војводине.

Navijači FK Vojvodina
Навијачи ФК Војводина / Извор: Србија Данас

Меч почиње. Снег наставља да веје.

СНЕГ У ХУМСКОЈ: Погледајте колико је људи дошло да гледа дерби (ФОТО)

Уочи меча минут ћутања због смрти Радомира Крстића, легенде Војводине. Преминуо је у 91. години, а са 613 одиграних утакмица рекордер по броју наступа за Стару даму из Новог Сада.