СУПЕРЛИГА: Раднички у Нишу прекинуо победничку серију Младости

30.10.2021. 18:36
FK Radnički Niš
ФК Раднички Ниш / Извор: МН Press

Лучанци имали три узастопне победе.

Фудбалери Радничког из Ниша савладали су данас на ''Чаиру'' Младост из Лучана са 2:0 (1:0) у једином суботњем мечу 15. кола Суперлиге Србије захваљујући двоструком стрелцу Миљану Шкрбићу. Раднички је тако стигао до тријумфа после три кола без победе, док је Младост доживела први неуспех после серије од три узастопна тријумфа.

СТАНОЈЕВИЋ ПРОТИВ ДОБРОГ ПРИЈАТЕЉА: Нисам се видео са Салетом откако је преузео Чукарички

ЛУКИ ЈОВИЋУ ЈЕ СВЕ САДА ЈАСНО: Мадриђани СЛАВИЛИ у гостима

РАДЕНКОВИЋ: Нема треме, само жеља да се пружи максимум

Нишлије су повеле већ у осмом минуту, пошто је Томић centirrao са десне стране, а Шкрбић добро примио лопту и предцизно шутирао савладавши голмана гостију за вођство Радничког. Наставио је Раднички са нападима, а у 16. минуту је добру прилику пропустио Митровић пошто је шутирао мало поред гола. Младост није ни запретила у првом полувремену, а резултат је и на полувремену био 1:0 за домаћина.

У наставку је била слична прича. Младост није успевала да створи шансу, а Раднички је победу оверио у 78. минуту када је Шкрбић био прецизан са беле тачке. Пропустио је Раднички у завршници меча прилику за убедљивију победу, али је Станковићев шут завршио поред стативе, па је остало 2:0.