СУПЕРЛИГА: Преокрет Земуна за ВЕЛИКА три бода, Томић два пута у мету

11.05.2019. 17:59
FK Zemun - FK Radnik
ФК Земун - ФК Радник / Извор: Србија Данас

Остало још једно коло.

Одиграно је и претпоследње коло плеј-аута Суперлиге Србије, 36. по реду. Све утакмице су почеле у исто време (16.00), а голова није било само у дуелу Мачве и Рада. У осталим, Динамо је победио Спартак са 2:1, а Вождовац Бачку са 1:0. Земун је савладао првопласирани Радник са 2:1, и тако направио велики корак у борби за опстанак.

СКАНДАЛЧИНА У УКРАЈИНИ: Цео СТАДИОН скандира УБИЈ СРБИНА. Хрвати ПОВЕЛИ навијање (ВИДЕО)

ТАДИЋ ОТВОРИО ДУШУ: Душан ОТКРИО СВЕ о испадању од Тотенхема, али и о плановима за будућност (ВИДЕО)

ПОСЛЕ ПРИЗНАТЕ 30. ТИТУЛЕ: У Звезди донели НАЈВАЖНИЈУ одлуку! Одушевиће све Делије (ФОТО)

Земунци су на полувремену губили са 1:0 (Иван Кричак у 29. минуту), али је у наставку уследио преокрет. Немања Томић је био стрелац у 50. и 63. минуту. Преокрета, "из двојке у кеца" је било и у дуелу Динама и Спартака. Бодове Врањанцима су донели Грк Лефтерис Матсукас и Данијел Гашић. Вождовац је уписао минималац а стрелац гола у 84. минуту био је Лазар Арсић.

Парови последњег кола су: Бачка - Динамо, Рад - Земун, Радник - Мачва, Спартак - Вождовац, а из елите испадају два последња клуба. Ко заврши на шестом месту табеле играће у баражу.

У овом тренутку, у баражу је Динамо, а Земун и Бачка се селе у Прву лигу Србије. Наравно, расплет нас очекује следеће недеље.

СУПЕРЛИГА: Лудило у Новом Саду! Победа Партизана уз штиклу Рикарда и три пенала на мечу (ВИДЕО)