СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Рад прекинуо ВИШЕМЕСЕЧНИ пост, ИЗНЕНАЂЕЊЕ у Паланци! Историја у Ужицу!

29.08.2020. 22:05
FK Rad
ФК Рад / Извор: МН Press

Мечеви 6. кола.

У првом мечу суботњег програма Суперлиге Србије виђено је "мало изненађење". Фудбалери Рада су тек у шестом покушају стигли до прве победе у новој сезони, а "жртва" је био Напредак - 3:1.

НОВА МИЛОВА БРУКА: Скандал у црногорској лиги! Одложен меч због боја Србије на стадиону (ФОТО ДОКАЗ)

КОРОНА ВЛАДА ХРВАТСКОМ: Заражен фудбалер Хајдука и селектор репрезентације!

КОКЕЗА СЕ ОПРОСТИО ОД МАТИЋА

Иако су Крушевљани водили на Бањици од 25. минута голом Душана Стевића, Грађевинари су успели да изједначе у 42. минуту из пенала преко Саше Јовановића.

Само осам минута касније Мартин Новаковић је донео потпуни преокрет, док је Александар Трнинић у 63. поставио коначних 3:1.

У осталим мечевима, једно од два изненађења се десило у Бачкој Паланци, где је домаћин саваладао Вождовац са 2:1. Све је решено у првих девет минута, када су постигнута сва три гола.

Никола Жакула је са два поготка донео тријумф домаћину, док је у деветом минуту наду Змајевима донео Живковић, али су гости погнутих глава напустили терен.

За друго се побринуо новајлија Златибор, који је до историјске победе у Суперлиги дошао против Лучанаца голом Ђаковца у 60. минуту.

Нишлије су после великог скандала и туче на мечу са Пролтереом, успеле у наставку да сломе отпор Сланобараца. Стрелци су били Гаврић почетком другог полувремена и Стојиљковић са "беле тачке". Једини меч без голова виђен је у Новом Пазару, где је Радник успео да остане непоражен.