СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Звезда каскала у почетку, али је на крају ухватила СПРИНТ за нови тријумф (ВИДЕО+ФОТО)

27.07.2019. 19:39
Milan Pavkov
Милан Павков / Извор: МН Press

Увертира пред Хелсинки.

Фудбалери Црвене звезде савладали су екипу Радничког из Ниша у дербију другог кола Суперлиге Србије резултатом 2:0. Гости су имали неколико прилико за гол, али ниус успели да реализују своје шансе што је Звезда умела да казни! Головима Павкова и Бена, црвено-бели су остварили нови тријумф и наставили пут ка одбрани титуле. Изабраници Владана Милојевића могли су и убедљивије да славе против Нишлија, али лопта просто није хтела у гол у другом полувремену.

ПОСЛЕДЊИ МЕЧ ПРЕД РЕВАНШ СА ЗВЕЗДОМ: Хелскинки НИЈЕ бриљирао пред својим навијачима

ИСТИНА ИЗАШЛА НА ВИДЕЛО: Бивши фудбалер Црвене звезде у вези са Кијом Коцкар? (ФОТО)

ЗВЕЗДИ СЕ СВЕ ОТВОРИЛО: Сјајне вести стигле из Данске, Лига шампиона је сад још ближа (ФОТО)

КРАЈ МЕЧА!
90. минут:
Три минута надокнаде.
87. минут:
Велика шанса за Раднички, али Борјан сјајно интервенише!
85. минут:
Бен погађа за 2:0! Искористио је један одбитак и погодио небрањени део мреже.
79. минут:
Велика шанса за Чумића, али лош пријем у кључном тренутку. Био је сам испред Борјана...
72. минут:
Вулић добија прилику уместо Кањаса.
65. минут:
Индиректан ударац за црвено-беле на само седам метара од гола гостију. Бен је покушао, али није успео да пронађе пут до мреже. И даље је 1:0.
62. минут:
Прва измена на мечу. Симић је изашао из игре, а земнио га је Иванић.
60. минут:
Бен прети Нишлијама, али сјајна интервенција Петровића. На другој страни, Стојановић је промашио мртву шансу за 1:1, невереоватно!
58. минут:
Звезда све више притиска гол гостију, изабраници Владана Милојевића желе да на време реше питање победника.
50. минут:
Нова шанса за цревно-бела, али лоша завршница Дегенека. Остаје 1:0
48. минут:
Велика гужва у казненом простору Нишлија, али без промене резултата.
46. минут:
Без промена на старту другог полувремена.
КРАЈ ПРВОГ ДЕЛА!
45. минут:
Одличан ударац Симић, али лопта завршава тик поред десне стативе.
40. минут:
ГООООЛ! Милан Павков постиже гол после центаршута Јевтовића!
32. минут:
Појачање из Бразила црвено-белих Жандер, показује велику жељу по левој страни и за сада игра одлично. Неколико одличних продора и добрих убацивања.
28. минут:
Спор темпо са обе стране. Велика врућина и тешки услови за игру.
22. минут:
Муњевит продор Ел Фарду Бена и одличан ударац! Врховима прстију голман Радничког је спречио звездин вихор по десној страни да постигне водећи гол.
16. минут:
Нова шанса за Раднички! Лош ударац Батровића са само пет метара. Био је очи у очи са Борјаном.
13. минут:
Прва велика шанса на мечу и то за гостујући тим. Одличан продор и убацивање Тодоровића, али лоша завршница Михајловића. Остаје 0:0!
8. минут:
Жандер је погубио живце после старта Тодоровског и кренуо да се обрачуна са њим. Страсти су се на крају ипак смириле.
4. минут:
Почетно испитавање снага са обе стране, лоша посета на Маракани.
УТАКМИЦА ЈЕ ПОЧЕЛА

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ НИШ 2:0

СТАДИОН: Рајко Митић

СУДИЈА: Јован Шегрт

СТРЕЛЦИ: Павков 40, Бен 85.

КАРТОНИ:

Црвена звезда: Борјан – Дегенек, Панков, Бабић, Жандер – Кањас (Вулић 72. минут), Јованчић – Јевтовић (Вукановић 83. минут), Бен, Симић (Иванић 63. минут) – Павков.

Раднички Ниш: Петровић – Тодоровски, Стевановић, Остојић, Ђорђевић – Тодоровски, Бондаренко – Чумић, Томић, Батровић (Кнежевић 72. минут)– Михајловић (Ђилас 81. минут).

Погледајте како изгледа Еби Кленси, супруга бившег енглеског нападача, Питера Крауча