СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Нишлије ОДОЛЕЛЕ на Карађорђу, Инђија ПРОПУСТИЛА задњи воз!

05.05.2021. 18:40
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

На програму 35. коло.

Фудбалери Војводине и Радничког из Ниша ремизирали су у 35. колу Суперлиге Србије. Није било голова на "Карађорђу", у мечу који је имао значај за обе екипе - Новосађанима за излазак на европску сцену, а гостима за опстанак у елити.

СПОРТ ЈЕ УВЕК У МОДИ - АСОВИ ПОЗИВАЈУ ДЕВОЈЧИЦЕ У БЕСПЛАТНУ ШКОЛУ ОДБОЈКЕ

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Парни ваљак у наставку убацио у ТРЕЋУ брзину! Црно-бели ЕКСПРЕСНО размонтирали ТСЦ (ВИДЕО)

СТАНОЈЕВИЋ ПОНОСАН НА ИГРАЧЕ: Изнели су утакмицу на најбољи могући начин упркос стресу који су преживели

Челси је из Мадрида за Лондон понео сјајних 1:1 за Лондон, и вечерас (21.00) ће покушати да их материјализује и избори пласман у финале Лиге шампиона. Али и Реал има исте амбиције, па нас чека узбудљив меч. Квота на кеца је 2,35, на нови икс 3,20, а на двојку 3,15. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Челси – Реал Мадрид.

Инђија је пропустила последњи воз да задржи какве-такве шансе за опстанак, пошто је на свом терену ремизирала са Мачвом резултатом 2:2.

Домаћин је повео преко Небојше Бастајића у 12. минуту из пенала, да би Бранислав Кнежевић у 49. минуту изједначио резултат.

Златибор је на свом терену са 1:0 победио Металац, једини гол постигао је Стефан Вукић у 24. минуту, али ће и поред тога клуб из Чајетине од јесени играти у Првој лиги Србије.