СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Пролетер УБЕДЉИВ у Војвођанском ДЕРБИЈУ! Бачку СРУШИО двоструки стрелац!

29.03.2019. 20:08
FK Proleter
ФК Пролетер / Извор: Танјуг/илустрација

Сланобарци корак од плеј-офа.

Фудбалери Пролетера победили у у првом мечу 28. кола Суперлиге Србије ОФК Бачку са 3:0. До убедљивог тријумфа, Сланобарци су дошли лакше него што се очекивало, а посао им је олакшао играч гостију из Бачке Паланке Макарић који је у финишу првог полувремена зарадио други жути картон и морао је у свлачионицу.

ФСС ОШТРО ОДГОВОРИО ФИФПРО: Нема ништа спорно, све је у складу са прописима

ОН ИПАК НАЈБОЉЕ ЗНА: Грујић ОТКРИО колико вреди! (ФОТО)

ИДЕ У ПЕНЗИЈУ: Милијаш открио шта ће радити по завршетку каријере

Само четири минута пре искључења Макарића, домаћин је повео голом Чоловића, да би на старту другог полувремена Предраг Говедарица удвостручио предност Пролетера.

Исти играч поставио је коначан резултат у 79. минуту, па су Новосађани после најновијег тријумфа стигли надомак пласмана у плеј-оф. Наиме, Пролетер је на шест бодова више од Мачве која се налази на 9. позицији и има тежи распоред до краја, почевши од суботњег гостовања Црвеној звезди.