СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: После меча на Чаиру, 160. Вечити дерби још више добија на ЗНАЧАЈУ! (ФОТО)

25.04.2019. 17:24
FK Radnički Niš
ФК Раднички Ниш / Извор: МН Press

Жестоко на обе стране.

У првом мечу трећег кола плеј-офа Суперлиге Србије, Раднички је "Чаиру" ремизирао против Чукаричког 2:2. Брђани су до изненађујућег гола дошли у последњим секундама меча, преко Луке Стојановића у првом минуту судијске надокнаде.

РЕШИО СВЕ ДА ПРИЗНА: Репеша први пут ПРОГОВОРИО после ДЕБАКЛА у Пиониру! Помињао живот и смрт! Ево шта је рекао о Звезди!

ЛЕГЕНДА ПАРТИЗАНА ИЗБЕГЛА ЗАТВОР: Претила му је озбиљна робија (ФОТО)

Повели су Брђани преко Луке Стојановића у 11. минуту, да би до одласка на полувреме наду Радничком вратио Лазар Ранђеловић 13 минута после вођства Беодрађана.

FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: МН Press

Потпуни преокрет настао је у режији првог стрелца лиге Нермина Хаскића. Са 21. голом у сезони, најбољи играч Радничког је донео предност Нишлијама и чинило се да је победник решен.

МОЖЕ ЛИ ГА МИЛАН ЗАДРЖАТИ: Одлази важан играч са Сан Сира? (ФОТО)

Тако ипак није мислио Лука Стојановић, који је другим голом на мечу приредио највеће изненађење 33. кола Суперлиге Србије. Овим ремијем, Чукарички је на табели претекао Партизан, па ће црно-бели у 160. Вечитом дербију имати додатан мотив да дођу до тријумфа, којим би се вратили на трећу позицију.

На клупи домаћина четврти пут од старта првенства није седео шеф стручног штаба Ненад Лалатовић, па је у његовом одсуство Нишлије предводио помоћни тренер Драган Шарац.