СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: ТСЦ не да ТРОН! Тополчани СРУШИЛИ Грађевину! ГОЛЕАДА на крову!

29.09.2019. 21:58
FK Voždovac
ФК Вождовац / Извор: МН Press

У понедељак на програму последњи меч.

У недељним мечевима 10. кола Суперлиге Србије виђено је 13 голова на пет стадиона. Најефикаснији меч одиграли су Вождовац и Инђија, а Змајеви су на крову Тржног центра славили са 4:1.

ГРЦИ ИСПИТИВАЛИ БОРЈАНА: Звездин голман послао поруку пакленом тандему Олимпијакоса!

ПАРТИЗАНОВЦИ, ОБРАТИТЕ ПАЖЊУ: Играо је АЗ! Меч Алкмара и Херенвена ПРЕЛОМИО је један детаљ!

СЕРИЈА "А": Сергеј ПРОРАДИО, Коларов ПРОМАШИО пенал (ВИДЕО)

Стојчев је већ у трећем минуту довео домаћина у вођство, да би исти играч донео нову предност Вождовцу (54.), пошто је претходно Томић почетком другог полувремена (48.) изједначио резултат.

Ко зна какав би коначан епилог био да је Иван Рогач реализовао пенал у 14. минуту за Сремце. Уместо тога, Машовић и бивши репрезентативац Украјине Девић запечатили су судбину изабраника Срђана Благојевића.

Највеће изненађење шампионата ТСЦ наставља да "меље" ривале. Екипа из Бачке Тополе је и после 10. кола задржала лидерску позицију, највише захваљујући Владимиру Силађију и Николи Лукићу, који су головима срушили Грађевинаре са Бањице.

Пролетер је у Новом Саду савладао Крушевљане 2:0, захваљујући головима Балабановића и Миросављева. И у овом сусрету промашен је пенал, пошто је Милан Миросављев у 58. минуту био непрецизан са "беле тачке".

Војводина је из Лучана однела цео плен, а стрелац одлуке био је Бојан Матић у 85. минуту. Претходно је Никола Дринчић донео предност Лалатовићевом тиму, док је изједначио Бојовић у 36. Два минута касније искључен је Владимир Радивојевић, па је Младост завршила дуел са десеторицом.

Велика броба водила се и у Суботици, али је Чукарички тријумфовао голом Асмира Кајевића на почетку другог полувремена (47.). До краја сусрета, Брђани су задржали предност и место у врху табеле. Последњи меч десетог кола на програму је у понедељак, а снаге ће у Ивањици одмерити Јавор и Радник из Сурдулице.