02.08.2021. 21:27
FK TSC Bačka Topola, FK TSC
ФК ТСЦ Бачка Топола, ФК ТСЦ / Извор: МН Press

Тим из Бачке Тополе на врху табеле са Партизаном.

Фудбалери ТСЦ-а савладали су убедљиво новог суперлигаша Колубару са 4:0 (2:0) у последњем мечу трећег кола СУперлиге Србије. Тим из Бачке Тополе тако је остварио и трећу победу и изједначио се са Партизаном на челу табеле са девет бодова.

НОБОА ИМА ОЧИ И НА ЛЕЂИМА: Сочијева генерална проба пред Партизан успешно завршена (ВИДЕО)

ПРОСИНЕЧКИ О ПОТЕНЦИЈАЛНОМ ДВОМЕЧУ ЗВЕЗДЕ И ДИНАМА: Искрено, најрадије бих се макнуо од тога

ТРЕНЕР ШЕРИФА ПРЕТИ ЗВЕЗДИ: Станковић најављује победу, али и ми желимо ТРИЈУМФ!

Тим Младена Крстајића већ у 11. минуту је дошао у вођство голом Томановића, да би у 31. минуту домаћин удвостручио предност, а гол је постигао Станојловић.

Гости из Лазаревца успели су у 53. минуту да постигну гол ,али је он поништен због офсајда после прегледа ВАР-а. То као да је додатно пореметило госте који су у 63. минут примили и трећи гол, а стрелац је био Зец из једанаестерца, да би у 73. минуту Вукић ставио тчаку на меч и тријумф ТСЦ-а.

Дерби четвртфинала Олимпијских игара одиграће Шпанија и амерички дрим тим у уторак рано ујутру, у 06.40. Показало се да Американци нису непобедиви, а видећемо хоће ли Фурија то искористити. Квота на Шпанце је 6,45, а на САД 1,25. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Шпанија - САД.