СУПЕРЛИГА: ВАР од 13 минута и победа Радника

07.08.2023. 22:28
FK Voždovac - FK Radnik
ФК Вождовац - ФК Радник / Извор: МН Press

Први тријумф Сурдуличана у новој сезони.

Фудбалери Радника из Сурдулице стигао је до прве победе у сезони пошто је у последњем мечу другог кола Mozzart бет Суперлиге савладао пред својим навијачима суботички Спартак са 2:0 (1:0).

ПОЈАЧАЊЕ У НОВОМ САДУ: Гиорбелидзе стигао у Војводину

РАЈКОВИЋ: Све ми се у Мајорки свиђа, нема разлога да идем

НОВИ ПРОБЛЕМИ У ПАРИЗУ: После Мбапеа и Нејмар жели да оде

Сурдуличани су веома брзо повели, већ у 4. минуту је Вук Митошевић савладао голмана Спартака. Био је то његов први гол од повратка на терен после тешке повреде коју је доживео прошле године.

Сурдуличани су све решили у 58. минуту када је Богдановић погодио мрежу гостију. Ипка, ситуација је била сумњива па је судија гледао ВАР, а то је трајало невероватних 13 минута и на крају је ипак потврђено да је гол регуларан. Меч је продужен 14 минута, али ни то није било довојлно Спартаку да учини нешто против Радника.