СУПЕРЛИГА: Војводина прекинула низ без победа и нанаела Радничком трећи узастопни пораз

24.10.2021. 19:32
FK Vojvodina
ФК Војводина / Извор: МН Press

Лале славиле после преокрета.

Фудбалери Војводине савладали су Раднички из Крагујевца са 3:1 у Новом Саду после преокрета у оквиру 14. кола Суперлиге Србије. Лале су овом победом прекинуле серију од три меча без тријумфа, док је Раднички доживео трећи узатопни пораз.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Ајакс 1,50, Монако 1,60, Фјорентина 1,75!

РЕАЛ НАСТАВИО ДОМИНАЦИЈУ У ЕЛ КЛАСИКУ: Барселона немоћна на Ноу Кампу

НАСТАВЉА СЕ КАНОНАДА МИТРОВИЋА: Два гола у победи Фулама

Гости су повели у Новом Саду голом Трифуновића у 34. минуту, а то је био и резултат првог полувремена у којем није било много тога узбудљивог.

Војводина је много боље заиграла у другом полувремену. Вукадиновић је поравнао резултат у 48. минуту, да би Вељко Симић у 52. довео Лале до вођства. Човић је потврдио тријумф Војводине са беле тачке у 69. минуту, а гости нису успели да озбијлније угрозе гол Лала.

Не игра ПСЖ ни близу како се очекивало од дрим тима. А вечерас (20.45) га чека гостовање у гротлу Велодрома. Марсељ квалитетом не може да парира ПСЖ-у, али имаће озбиљну подршку навијача. Квота на двојку је 1,70, док је дупла шанса 1X 2,28. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Марсељ - ПСЖ.

Погледајте како изгледа Софија Милошевић, девојка Луке Јовића.