СВЕ ЈЕ ГОТОВО: Познат ШАМПИОН Казахстана (ВИДЕО)

03.11.2019. 15:54
Fudbalska lopta
Фудбалска лопта / Извор: Србија Данас

Остало је још једно коло до краја првенства.

Фудбалери Астане освојили су шесту узастопну титулу првака Казахстана после победе над Тоболом минималним резултатом у претпоследњем колу националног првенства. Иначе, Астани победа не би била довољна за титулу да Каират није прегажен на гостовању Актобеу са 5:0.

ДЕКЛАСИРАЛИ ВОЈВОДИНУ: Natho објаснио зашто је "експлодирао" после гола

ТУГА НА ЈУГУ: Преминуо још један навијач Партизана! И то испред стадиона!

САДИК ОДГОВОРИО НА ПРОЗИВКЕ: Нисам чуо да се неко ЖАЛИО!

Гол вредан титуле за Астану је постигао Јури Логвиненко у 37. минуту утакмице против Тобола, а српски репрезентативац Антонио Рукавина је одиграо цео меч.

У следећем видео прилогу погледајте како су фудбалери Астане прославили нову титулу.

Коло пре краја првенства Астана на првој позицији има четири бода више од другопласираног Каирата.

Погледајте како изгледа Драгана Рукавина, супруга Антонија Рукавине.

ЛУДНИЦА У ИНЂИЈИ: 100 минута фудбала, аутогол, пенал у завршници, два црвена и девет жутих картона

УОЧИ ГОСТОВАЊА У АРЕНИ: Венеција ПОТОПЉЕНА у Палаканестру (ВИДЕО)

НАСТАВЉА СЕ РАТ: Мијаиловић одговорио ФМП-у, а заправо је пецнуо Звезду

У МИНХЕНУ ПРЕЛОМИЛИ: Позната СУДБИНА Ковача на клупи Бајерна!

ХАОС У БЕРЛИНУ: Маскирани НАВИЈАЧИ утрчали у терен! Голман кренуо у обрачун са њима (ВИДЕО)