ТАКО ТО РАДИ МАГИКО: Александар Катаи ЛОБОМ из СНОВА довео до суза најбољег голмана у Америци (ВИДЕО)

14.06.2018. 09:50
Aleksandar Katai
Александар Катаи / Извор: Профимедиа

Мало ремек дело.

Фудбалери Чикага, које предводи српски стручњак Вељко Пауновић одиграли су нерешено 2:2 на гостовању у Колораду у 16. рунди МЛС шампионата.

ОДУЖИЛО СЕ: Звезда још чека треће појачање

Није добро почело за тим из "Мотор Ситија" који је за првих 15 минута утакмице примио два гола, од Бадхија и Смита, али је већ у 24. минуту меча било нерешено. Аутогол Вилсона је Чикаго смањио заостатак, да би поравнање донео Србин.

СРЕЋНО, УБИЦО: Ову поруку је српски репрезентативац добио пред старт Мондијала (ФОТО)

Бронико је у одлично упослио Александра Катаија на десној страни, а момак из Србобрана одличним пријемом стекао је предност у односу на свог чувара. Иако се очекивало да ће кренути у дриблинг, Катаи је лобовао чувеног Тима Хауарда, најбољег голмана у САД, а лопта које је најпре погодила пречку, завршила је у мрежи.

Све најновије вести о Мондијалу у Русији можете да прочитате ОВДЕ.