ТАКО СЕ ТО РАДИ: Ђурђевић у ЕКСПРЕСНОМ року ЗАТРЕСАО мрежу! И то на КАКАВ начин! (ВИДЕО)

09.12.2017. 21:27
Uroš Đurđević
Урош Ђурђевић / Извор: Фото: olympiacos.org

Олимпијакос наставио да меље ривале у грчком првенству.

Требало је време фудбалерима Олимпијакоса да дођу до жељене форме, а када су то учинили више нико не може да их заустави. После елиминације из Лиге шампиона, првак Грчке окренуо се обавезама у националном првенству и одбрани титуле. У 14. колу црвено-бели из Пиреја лако су изашли на крај у гостима са Пантеликосом и славили 4:1.

СУМА ИМА ПОРУКУ ЗА ГРОБАРЕ: Желим Арсенал на жребу! (ФОТО)

Бивши играч Партизана крочио је на терен у 77. минуту, а само 15 минута касније одличну партију крунисао голом. Велики љубимац Гробара је у последњим секундама меча прихватио центаршут у шеснаестерац домаћина и у енглеском стилу главом "закуцао" лопту иза леђа немоћног голмана.

Повели су гости већ у 6. минуту преко Фортуниса, али је Енглес аутоголом изједначио у 27. минуту. У другом полувремену, само четири минута било је довољно гостима из Пиреја да стекну недостижних 3:1. Најпре је у 62. други гол постигао Фортунис, а затим је Иранац Ансарифард погодио у 66. минуту.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.