TAKO SE TO RADI: Đurđević u EKSPRESNOM roku ZATRESAO mrežu! I to na KAKAV način! (VIDEO)

09.12.2017. 21:27
Uroš Đurđević
Uroš Đurđević / Izvor: Foto: olympiacos.org

Olimpijakos nastavio da melje rivale u grčkom prvenstvu.

Trebalo je vreme fudbalerima Olimpijakosa da dođu do željene forme, a kada su to učinili više niko ne može da ih zaustavi. Posle eliminacije iz Lige šampiona, prvak Grčke okrenuo se obavezama u nacionalnom prvenstvu i odbrani titule. U 14. kolu crveno-beli iz Pireja lako su izašli na kraj u gostima sa Pantelikosom i slavili 4:1.

SUMA IMA PORUKU ZA GROBARE: Želim Arsenal na žrebu! (FOTO)

Bivši igrač Partizana kročio je na teren u 77. minutu, a samo 15 minuta kasnije odličnu partiju krunisao golom. Veliki ljubimac Grobara je u poslednjim sekundama meča prihvatio centaršut u šesnaesterac domaćina i u engleskom stilu glavom "zakucao" loptu iza leđa nemoćnog golmana.

Poveli su gosti već u 6. minutu preko Fortunisa, ali je Engles autogolom izjednačio u 27. minutu. U drugom poluvremenu, samo četiri minuta bilo je dovoljno gostima iz Pireja da steknu nedostižnih 3:1. Najpre je u 62. drugi gol postigao Fortunis, a zatim je Iranac Ansarifard pogodio u 66. minutu.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.