ВАЊА НЕСАВЛАДАН: "Бикови" минималцем срушили Емполи

16.12.2023. 23:12
Vanja Milinković Savić
Вања Милинковић Савић / Извор: Профимедиа

Наставља се Серија А.

Фудбалери Торина победили су Емполи минималним резултатом (1:0), у мечу 16. кола Серије А. Победоносни гол за "бикове" постигао је Дуван Сапата у 25. минуту утакмице.

"НЕ МОЖЕ ДА БУДЕ ДОБРО": Дуљај се огласио након ремија у ХумскојIgor Duljaj

"НЕ МОЖЕ ДА БУДЕ ДОБРО": Дуљај се огласио након ремија у Хумској

ПАРТИЗАН ПАО НА ПОПРАВНОМ: Белић у финишу СПАСИО црно-беле! Реми против Радничког осигурао трон Звезди пред дерби!FK Partizan

МИЈАТОВИЋ ЈЕ ПОСТИГАО ТРИ ГОЛА У СУБОТИЦИ: Звездино сам дете, и све ово емотивно доживљавамJovan Mijatović

Он је искористио центаршут Раула Беланове и савладао Етрита Беришу.

Голман Торина Вања Милинковић-Савић је у 32. и 44. минуту морао да вади лопту из мреже, али је код обе ситуације реаговао ВАР и спасао домаће.

Мало пре тога, Иван Илић, првотимац Торина, имао је добру шансу, али је дефанзивац Емполија изблокирао тај покушај.

Вања је добро интервенисао и средином другог дела, када је зауставио покушај Матеа Канчелијерија.

Торино је сачувао три бода и тренутно је девети са 23 бода. Са друге стране, Емполи је тек 18. са 12 поена.