ТРЕНУТАК КОЈИ ЈЕ ЧЕКАО ЦЕО СВЕТ! Роналдо после 320 минута погодио за Јувентус! (ВИДЕО)

16.09.2018. 17:08 14:38
Ronaldo
Роналдо / Извор: Реутерс

Португалац постигао први гол у Серији А.

Фудбалери Јувентуса победили су Сасуоло у четвртом колу Серије А са 2:1 и задржали лидерску позицију на табели. Шампиона је до новог тријумфа предводио двоструки стрелац Кристијано Роналдо, који се коначно уписао на мечевима италијанског првенства.

ЗАКАРИЋ СВЕСТАН: Игра Партизана није била на нивоу (ФОТО)

НЕКОЛИКО САТИ ПРЕД МЕЧ СА БАРНЛИЈЕМ: Вукови се ПРИСЕТИЛИ Милијашеве МАЈСТОРИЈЕ! (ФОТО)

СРБИ ГА ПАМТЕ ПО ДОБРОМ: УЕФА одредила ко ће делити правду у уторак на Маракани (ФОТО)

Мучила се Стара Дама цело прво полувреме, али је на почетку другог успела да стигне до предности. Браву гостију откључао је Кристијано Роналдо, коме је то био први гол на "Чизми" после доласка из мадридског Реала. Португалац је у 50. минуту одлично одреаговао после корнера и захваљујући великој грешки гостујуће одбране, затресао мрежу из близине.

Био је то његов "првенац" после тачно 320 минута у црно-белом дресу. Само 15 минута касније Роналдо је постигао и други гол, на асистенцију Емре Џана, погодивши мрежу искоса са 14 метара.

Успео је Сасуоло да дође до почасног гола у последњим секундама преко Бабакара, док је српски интернационалац Филип Ђуричић играо до 60. минута када је уступио место Ди Франческу,

Стара Дама је меч завршила са десеторицом, пошто је Даглас Кошта зарадио искључење у трећем минуту судијске надокнаде, јер је пљунуо противничког играча (тај детаљ погледајте ОВДЕ). Јувентус има 12 бодова, док је Сасуоло остао на седам.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.