ТРИ НЕДЕЉЕ ПРЕД МЕЧ ПРОТИВ ЗВЕЗДЕ: БАТЕ добио НАЈВЕЋИ ШАМАР у последњој деценији (ФОТО)

28.10.2017. 19:13
zvezda
звезда / Извор: МН Press

Белорусија очима не верује.

БАТЕ готово извесно НЕЋЕ одбранити титулу првака Белорусије, па ће та држава после 11 година страховладе клуба из Борисова добити новог првака, а то ће највероватније бити Шахтјор из Солигорска или Динамо из Минска. Директан ривал Црвене звезде у трци за пласман у нокаут фазу Лиге Европе направио је велики кикс у шампионату Белорусије одигравши у 27. колу 1:1 код куће против Нафтана из Новоплотска, клуба који је већ испао у нижи ранг такмичења. Нафтан је познат навијачима црвено-белих, пошто га је Звезда елиминисала у квалификацијама за Лигу Европе у сезони 2012/13 (4:3 и 3:3).

ОВО ЈЕ НЕОЧЕКИВАНО: Радоњића и Вујошевића заједно на ОВОМ месту нико није могао ни да замисли (ФОТО)

АНТОНОВ И МИТРОВИЋ ЗА СРБИЈУ ДАНАС: Скендербег пада уз велику подршку Гробара (ФОТО)

ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ ПРЕД АРСЕНАЛ: У прави час стиже играч за Лондон (ФОТО)

Мирко Иванић је у 37. минуту довео у вођство актуелног шампиона Белорусије, а тај резултат је био на снази све до три минута пре краја утакмице кад је досуђен пенал за госте. Захар Волков је био прецизан са пенала и поставио коначних 1:1, што је резултат ком су се највише обрадовали у Шахтјору. Клуб из Солигорска сад има отворен пут ка титули, јер три кола пре краја има три бода више од Динама, док БАТЕ заостаје чак четири бода и само чудом може до 12. узастопне титуле.

УЕФА БЕЗ ПАРДОНА: Скендербег кажњен због вређања Срба и то ДРАСТИЧНО (ФОТО)