ТУМБАКОВИЋ ТРЉА РУКЕ: Србин БЛИСТА у Русији (ВИДЕО)

31.10.2020. 14:38
Fudbalska reprezentacija Srbije
Фудбалска репрезентација Србије / Извор: МН Press

Сјајна партија.

У Русији се овог викенда игра 13. коло тамошње Премијер лиге, а на отварању је данас Рубин у Казању убедљиво савладао Арсенал из Туле са 3:1. Ова утакмица нам је посебно интересантна због Ђорђа Деспотовића, српског репрезентативца који предводи напад Рубина и који од почетка сезоне игра у врло доброј форми.

Страва бонус у Ноћи вештица

СТАНКОВИЋ КОНАЧНО ОТКРИО: Ево шта се дешава са Кангом!

ПАНИКА У ХУМСКОЈ: Фудбалер ПОЗИТИВАН на корону!

Он се и данас уписао у стрелце, постигао је прелеп гол у 22. минуту, када је Рубину донео вођство од 2:0, а два минута раније Старфелт је ''начео'' госте.

Не иде никако Партизану ове сезоне, али последњепласирана Мачва, која данас (17.00) стиже у Хумску, заиста не би смела да буде проблем црно-белима. Квота на Сигурну победу (тријумф без примљеног гола) црно-белих је 1,70Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Партизан - Мачва.

Бакаев је у 53. минуту повисио на 3:0 и осигурао тријумф, а  почасни гол за госте постигао је Панченко у 83. минуту за коначних 3:1.

Рубину је ово шеста победа у 13 одиграних кола, а Деспотовић је постигао свој шести гол и налази се на деоби другог места на листи стрелаца, иза Еквадорца Нобое из Сочија, који је постигао један гол више.

Деспотовићева форма свакако може да радује и селектора репрезентације Србије Љубишу Тумбаковића у сусрет дуелу са Шкотском у финалу плеј-офа за пласман на Европско првенство.